W tym dziale zamieszczamy wyniki wystaw, w których uczestniczyły psy pochodzące z naszej hodowli oraz inne, stanowiące naszą własność. Informacje oraz zdjęcia można przesyłać na adres :
Kontakt : seglavi@wp.pl
10.05.2014 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Łodzi / International Dog Show in Łódź PL
sędzia / judge Ms Aneta Dopierała PL
PSY / MALES :
kl.szczeniąt / puppy
1136. Seglavi TATTOO w.o.1, Najlepsze Szczenię Pies, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Male Puppy, Best Puppy in Breed
kl. młodzieży / junior
1137. Cairn Bries Creed Rough Diamond
1138. Gold Line Hymen Fudali nieobecny/ absent
1139. Hektor Reksor
1140. Kiokas I Don't Like Mondays 1dosk., Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
1141. Niecierpek Bielańska Sfora
1142. Ol' Kyarnrowen's Me Myself And I
kl. otwarta / open
1143. Seglavi Don't Talk Just Kiss
1144. Seglavi HYACINTHUS 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
1145. Non-Iron Grandiflora Bielańska Sfora
kl.Championów / champions
1146. Black Light Burns Grandiflora
SUKI / FEMALES :
kl. szczeniąt / puppy
1147. Seglavi SERENGETI w.o.2 / v.p.2
1148. Uśmieszka z Psiej Parafii w.o.1 / v.p.1
kl. młodzieży / junior
1149. Gold Line Hera Fudali
kl. pośr. / intermediate
1150. Boomin At Grandiflora
1151. Cairn Bries FCI Cara Cinderella
1152. Seglavi PER ASPERA AD ASTRA 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl. otwarta / open
1153. Blink From Grandiflora
1154. Seglavi DADDY SAYS I'M SPECIAL 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOS
kl. championów / champions
1155. Black Label Society Grandiflora
15.02.2014 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie / International Dog Show in Rzeszów PL
sędzia / judge Ms Anna Zwierzyńska PL
PSY / MALES :
kl. młodsze szczenięta / younger puppies class
716. CALVADOS Devil's Line
kl. młodzieży / junior class
717. Hjohoo's Hjo're My American Choice 1dosk., Zw. Modzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
718. Hjohoo's I've Been Waiting For Hjo
kl. otwarta / open
719. Seglavi HYACINTHUS 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Pies / ex.1, CAC, CACIB, BOS
SUKI / FEMALES :
kl.pośrednia
720. Seglavi PER ASPERA AD ASTRA 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Suka, Zwycięzca Rasy / CAC, CACIB, Best Female, BOB
721. Seglavi PHENOMENAA 2dosk. / ex.2
kl. otwarta / open
722. Seglavi DADDY SAYS I'M SPECIAL 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
09.11.2013 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Kielcach / International Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Mr Leszek Siejkowski PL
wyniki niepełne :
PSY - MALES :
kl.szczeniąt / puppy
1206. Hernandez Reksor 4wo.
1207. Hjohoo's Hjo're My American Choice 3wo.
1208. Hjohoo's I've Been Waiting For Hjo 5 mało obiecujący / 5 less promising
1209. Kiokas I Don't Like Mondays 2wo.
1210. Miketo's Tell The World I'm Here 1wo., Najlepsze Szczenię Pies, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy, Best Puppy in Breed
kl.pośr. / intermediate
1211. Non-Iron Grandiflora Bielańska Sfora 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl. otwarta / open
1212. Seglavi FCI HYACINTHUS 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.ch. / champion
1213. Soulkeeper Buckingham 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Pies / ex.1, CAC, CACIB, BOS
1214. Tribuns You're On The Line Wilson 2dosk./ ex.2
SUKI :
kl.mł. / junior
1215. Matylda Tanabata 1dosk. Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
1216. Seglavi FCI WILL O'THE WISP 2bdb / vg.2
kl.pośr. / intermediate
1217. Coffee Brikasta 4dosk. / ex.4
1218. Electra Reksor 3dosk. / ex.3.
1219. Lala Terierkowo nb./ absent
1220. Seglavi FCI PARIS HILTON 1dosk, CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
1221. Seglavi FCI PRECIOUS PEARL 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
1222. Seglavi FCI DADDY SAYS I'M SPECIAL 1dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy, Champion Polski / ex.1, CAC, CACIB, BOB
1223. FANY Aspekt 2
1224. Seglavi FCI PHENOMENAA ?
kl.ch. / champion
1225. Bosia Reksor 1dosk., CWC / ex1., CAC
27.10.2013 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu, Zwycięzca Polski, Nominacja na Cruft's / International Dog Show in Poznań, Poland Winner, Cruft's Qualification PL
sędzia / judge Ms Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL
PSY - MALES :
Klasa szczeniąt / puppy class
1136. Hjohoo's I've Been Waiting for Hjo
Klasa pośrednia / intermediate class
1137. Astonishing Ashe Edeus
Klasa otwarta / open class
1138. Cairnrush BOLT
Klasa championów / champion class
1139. Amarillo Scottish Wing
SUKI - FEMALES :
Klasa szczeniąt / puppy class
1140. Cairnstone's Lady Stardust
Klasa młodzieży / junior class
1141. Seglavi WILL O'THE WISP
Klasa pośrednia / intermediate class
1142. Cairnrussh DIAMOND GIRL
Klasa otwarta / open class
1143. Seglavi FCI PHENOMENAA
Klasa championów / champion class
1144. Afina Pallada
1145. Anturia Scottish Wing
26.10.2013 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu / International Dog Show in Poznań PL
sędzia / judge Ms Cathy Delmar IRL
PSY - MALES :
Klasa szczeniąt / puppy class
842. Hjohoo's I've Been Waiting For Hjo
Klasa pośrednia / intermediate class
843. Astonishing Ashe Edeus
Klasa otwarta / open class
844. Cairnrush Bolt
Klasa championów / champion class
845. Amarillo Scottish Wing
SUKI - FEMALES :
Klasa szczeniąt / puppy class
846. Seglavi FCI LIVING NEXT DOOR TO ALICE
Klasa młodzieży / junior class
847. Seglavi FCI WILL O'THE WISP
Klasa pośrednia / intermediate class
848. Cairnrush DIAMOND GIRL
Klasa otwarta / open class
849. Seglavi FCI PHENOMENAA
Klasa championów / champion class
850. Afina Pallada
851. ANTURIA Scottish Wing
20.10.2013 Krajowa (CAC)Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie / National Dog Show in Częstochowa PL
sędzia / judge Ms Jadwiga Niciewicz PL
PSY :
kl. szczeniąt / puppies
439. HERNANDEZ Reksor 1w.o. Najlepsze Szczenię / vp.1, Besty Puppy
SUKI :
kl.młodzieży / junior
440. Seglavi FCI PARIS HILTON 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl. pośr. / intermediate
441. COFEE Brikasta 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.otwarta / open
442. ELECTRA Reksor 1dosk, CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
19.10.2013 Krajowa (CAC)Wystawa Psów Rasowych w Spale (O/Płock) / National Dog Show in Spała (Płock branch) PL
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
PSY :
kl.baby
Kiokas I'Don't Like Mondays
kl.szczeniąt / puppies
Hjohoo's Hjo're My American Choice
SUKI :
kl.młodzieży / junior
MATYLDA Tanabata
kl. pośrednia / intermediate
Seglavi FCI PARIS HILTON 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl. otwarta / open
FAMA Aspekt Poland 1dosk., CWC, NDSwR, Zw.Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
14.09.2013 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Warszawie / National Dog Show in Warsaw
sędzia / judge Mr Łukasz Pawłowski PL
PSY / MALES :
kl.mł. / junior
456. NIECIERPEK Bielańska Sfora
kl.pośr. / intermediate
457. Seglavi DON'T TALK JUST KISS 1dosk., CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Male, BOB
SUKI / FEMALES :
458. Seglavi DREAMING TO BE A STAR ??
24.08.2013 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Białymstoku / International Dog Show in Białystok PL
sędzia / judge Mr Jan Gajewski PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior
NON-IRON Grandiflora Bielańska Sfora - 1dosk., Zw.Mł. / ex.1, Junior Winner
kl.pośr./ intermediate
LET'S DANCE TO JOY DIVISION Grandiflora - ?
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / puppies
Seglavi FCI WILL O'THE WISP - 1w.o. Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy, Best Puppy in Breed
kl.mł. / junior
BLINK FROM Grandiflora
NIEZAPOMINAJKA Bielańska Sfora
Seglavi FCI PHENOMENAA - 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed, BOB
kl.pośr. / intermediate
LITTLE MISS PIPEDREAM Grandiflora
kl.otwarta / open
BLONDE REDHEAD Grandiflora
STEPPIN' STONE Grandiflora
W. KUŹNIA DUSZ z Księżopola
03-04.08.2013 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem / International Dog Show in Zakopane PL
sędzia / judge Mr Tomasz Borkowski PL
PSY / MALES :
kl.pośr. / intermediate
581. Seglavi FCI HYACINTHUS 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
kl.champ. / champions
582. ENZO Aspekt Poland 1dosk.bez CWC / ex.1, without CAC
SUKI / FEMALES :
kl.mł. / junior
583. FANY Aspekt Poland 2 ?
584. Seglavi FCI PER ASPERA AD ASTRA 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.pośr. / intermediate
585. Seglavi FCI DADDY SAYS I'M SPECIAL 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Suka / ex.1, CAC, CACIB, Best Female
586. FAMA Aspekt Poland 2 ?
kl.champ. / champions
587. BOSSITA Brikasta 2
588. GRAINNE KAY Solipse 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
07.07.2013 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Velka Ida na Słowacji / National Dog Show in Velka Ida SK
sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
PSY / MALES :
kl.mł. / junior
489. Glenmore's BLACK BRUNO 1dosk., Zw.Mł. / ex.1, Junior Winner
kl.pośr. / intermediate
490. Seglavi FCI HYACINTHUS 1dosk., CAC, CACIB, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
kl.otwarta / open
491. CUSTEAU Kajsa Ondra
kl.champ. / champions
492. INDY zo Sengetova
kl. honorowa / honour class
493. ROCKER at Impuls
SUKI / FEMALES :
kl.pośr. / intermediate
494. ALLY FUNNY of Podhay
kl.otwarta / open
495. BIANKA zo Sengetova
496. DORRIE Ashlar Garth
kl.champ. / champions
497. Seglavi FCI ROSE DeSABLE 1dosk., CAC, CACIB, Najlepsza Suka / ex.1, CAC, CACIB, Best Female
kl.weteranów / veterans
498. FANTASY at Impuls
06.07.2013 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Velka Ida na Słowacji / National Dog Show in Velka Ida SK
sędzia / judge Mr Dusan Antalik SK
PSY / MALES :
kl.mł. / junior
510. Glenmore's BLACK BRUNO 1dosk., Zw.Mł. / ex.1, Junior Winner
kl.pośr. / intermediate
511. Seglavi FCI HYACINTHUS 1dosk., CAC, Res.CACIB, / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl.otwarta / open
512. CUSTEAU Kajsa Ondra
kl.champ. / champions
513. INDY zo Sengetova
kl. honorowa / honour class
514. ROCKER at Impuls
SUKI / FEMALES :
kl.pośr. / intermediate
515. ALLY FUNNY of Podhay
kl.otwarta / open
516. AIDA zo Sengetova
517. BIANKA zo Sengetova
518. DORRIE Ashlar Garth
kl.champ. / champions
519. Seglavi FCI ROSE DeSABLE 1dosk., CAC / ex.1, CAC
kl.weteranów / veterans
520. FANTASY at Impuls
10.02.2013 Krajowa (CAC) Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy / National Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia / judge Ms Olga Dolejsova CZ
SUKI / FEMALES :
kl. szczeniąt / puppy class
Seglavi FCI Phenomanaa - 1wo, Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy, Best Puppy in Breed
kl. pośrednia / intermediate class
Seglavi FCI Selfish Girl - 1dosk., CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
09.02.2013 Krajowa (CAC) Nocna Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy / National Night Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
PSY / MALES :
kl. szczeniąt / puppy class
W's Astonishing Ashe Edeus - 1wo, Najlepsze Szczenię Pies / v.p.1, Best Puppy Male
kl. otwarta / open
Seglavi FCI Amazing Sunset - 1dosk.,CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Male, BOB
SUKI / FEMALES :
kl. szczeniąt / puppy class
Seglavi FCI Phenomenaa - 1wo, Najlepsze Szczenię Suka, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy Female, Best Puppy in Breed
kl. pośrednia / intermediate
Seglavi FCI Selfish Girl - 1dosk., CWC, Najlepsza Suka w Rasie / ex.1, CAC, Best Female in Breed
20.01.2013 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Będzinie / National Dog Show in Będzin PL
sędzia / judge Mr Svante Frisk S
SUKI / FEMALES :
kl. szczeniąt / puppy class
473. COFFEE Brikasta 2 ??
474. ELECTRA Reksor 1w.o.
kl. otwarta / open
475. BOSSITA Brikasta
kl. Championów / Champion
476. Seglavi FCI Rose DeSable 1dosk., CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
10.11.2012 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Kielcach / International Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Mr Dominikan Shalata UA
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior class
1183. Seglavi FCI HYACINTHUS 1dosk. Zw.Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
1184. Seglavi FCI STOP TALKING IN CODE 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex1., CAC, Res. CACIB
kl.championów/ champion
1185. Tribun's YOU'RE ON THE LINE WILSON 1dosk., CWC, CACIB / ex.1, CAC, CACIB
SUKI / FEMALES :
kl. Baby
1186. NIEZAPOMINAJKA Bielańska Sfora 3w.o. / v.p.3
1187. Seglavi FCI PARIS HILTON 4w.o. / v.p.4
1188. Seglavi FCI PHENOMENAA 2w.o. / v.p.2
1189. Seglavi FCI PRECIOUS PEARL 1w.o., Najlepsze Baby, Najlepsze Baby w Rasie / v.p,1, Best Baby, Best Baby in Breed
kl.szczeniąt / puppy class
1190. ELECTRA Reksor 1w.o., Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy, Best Puppy in Breed
kl.młodzieży / junior class
1191. Seglavi FCI DADDY SAYS I'M SPECIAL 1dosk., Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.pośrednia / intermediate
1192. Seglavi FCI SELFISH GIRL 1dosk., CWC / ex.1, CAC
1193. STEPPIN STONE Grandiflora ?
kl.otwarta / open
1194. BOSIA Reksor 2dosk. / ex2
1195. LALKA Psia Parafia bez oceny / without the note
1196. Seglavi FCI ROSE DeSable 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.championów / champion
1197. Seglavi FCI SIXTY FOUR DOLLAR QUESTION 1dosk.,CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex1., CAC, CACIB, BOB
16.06.2012 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Krakowie / International Dog Show in Kraków PL
sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
PSY / MALES :
kl. otwarta / open
860. Seglavi FCI JEKYLL&HYDE 2dosk. / ex.2
861. U'JINN MACDONALD 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1, CAC, CACIB, Best Male
kl. championów / champions
862. Glenmore's YIPPY YEAH YANOSH 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
SUKI / FEMALES :
kl. młodzieży
863. SPREAD YOUR WINGS Grandiflora 1dosk.,Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
864. BOSSITA Brikasta 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.otwarta / open
865. Seglavi FCI TAMANIQUA 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOB
kl. championów / champion
866. CHERESHENKA SOLNECHNAYA Radost 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
05.05.2012 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Łodzi / International Dog Show in Łódź PL
sędzia / judge Ms Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL
PSY / MALES :
kl.mł. / junior class
1300. Seglavi FCI STOP TALKING IN CODE 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
kl.pośr. / intermediate
1301.Seglavi AMAZING SUNSET 2dosk. / ex.2
1302. ENZO Aspekt 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.otwarta / open
1303. Kullehus MR RED JIM 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1, CAC, CACIB, Best Adult Male
kl. championów / champion
1304. Rottriver's WALK IN THE RAIN 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
SUKI / FEMALES :
kl.mł / junior class
1305. IRIS Terierkowo 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
1306. STEPPIN' STONE Grandiflora 2dosk. / ex.2
kl.pośr. / intermediate
1307. ANTURIA Scottish Wind 1dosk., CWC / ex.1, CAC
1308. BOSSITA Brikasta 3dosk. / ex.3
1309. Kullehus ROSEBUD 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
1310. ESTA Aspekt 3dosk. / ex.3
1311. Kullehus OLIVIA 2dosk. / ex.2
1312. Seglavi TAMANIQUA 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1, CAC, CACIB, Best Adult Female
kl. championów / champion
1313. Seglavi TOP MODEL nieobecna / absent
28.04.2012 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Opolu / International Dog Show in Opolu PL
sędzia / judge Ms Krystyna Opara PL
PSY / MALES :
kl.pośrednia / intermediate
1043. Hjohoo's I KEEP MY EYES ON HJO 1dosk., CWC, CACIB / ex.1, CAC, CACIB
SUKI / FEMALES :
kl.pośrednia / intermediate
1044. BOSIA Reksor 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
1045. BOSSITA Brikasta 2dosk./ex.2
kl.otwarta / open
1046. ESTA Aspekt 1dosk.,CWC / ex.1, CAC
1047. Seglavi TAMANIQUA 2dosk. / ex.2
kl.championów / champion
1048. Seglavi FCI TOP MODEL 1dosk., CWC, NDSwR, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, CACIB, BOB
22.04.2012 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Lublinie / National Dog Show in Lublin PL
sędzia / judge Ms Aneta Sobkowska-Dopierała PL
PSY / MALES :
kl.otwarta / open
344. Seglavi FCI JEKYLL&HYDE 1dosk., CWC, NDPwR / ex.1, CAC, Best Adult Male
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior class
345. SPREAD YOUR WINGS Grandiflora
kl.otwarta / open
346. DESIGN of Solipse 2dosk. / ex.2
347. Seglavi FCI TAMANIQUA 1dosk, CWC, NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Adult Female, BOB
27.01.2012 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Głogowie / International Dog Show in Głogów PL
sędzia / judge Mr Gerard Cox IRL
PSY / MALES :
kl.pośr. / intermediate
706. Elliot Aspekt
kl.otwarta / open
707. Black Light Burns Grandiflora
kl. championów / champion
708. Hjohoo's Hjo Are My Gold Nugget
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / puppy
709. Seglavi FCI RITZY WOMAN
kl. otwarta / open
710. Black Label Society Grandiflora
711. Hana Tanabata
712. Yoyo-Jil vom Smaragd
15.01.2012 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku / National Dog Show in Gdańsk PL
sędzia / judge Mr Krzysztof Czechowski PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior
354. Seglavi FCI AMAZING SUNSET 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / puppy
355. Seglavi FCI REBECCA DeMORNAY 2o. / 2p.
356. Seglavi FCI RITZY WOMAN 1o. / 1p.
kl.otwarta / open
357. Seglavi TATUUM O'NEAL 1dosk., CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
19.11.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Kielcach / International Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
PSY / MALES :
kl.szczeniąt / puppy
1408. Seglavi FCI Stop Talking In Code 1w.o., Najlepsze Szczenię Pies / v.p.1, Best Puppy Male
kl. młodzieży / junior
1409. Alessio Scottish Wind 2 bdb / 2 very good
1410. Seglavi Amazing Sunset 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior In Breed
kl.pośrednia / intermediate
1411. Asko Reksor 1dosk.,CWC / ex.1, CAC
1412. Elliot Aspekt Poland 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
1413. Alta Carya Tymon 3dosk. / ex.3
1414. Hjohoo's I Keep My Eyes On Hjo 2dosk. / ex.2
1415. Seglavi FCI Jekyll&Hyde 4dosk. / ex.4
1416. Seglavi FCI That's Hot 1dosk., CWC, Champion Polski / ex.1, CAC, Champion Of Poland title
kl. championów / champion
1417. Rottriver's Walk In The Rain 2dosk., Res.CACIB / ex.2, Res.CACIB
1418. Tribun's You're On The Line Wilson 1dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, BOB
SUKI / FEMALES :
kl. baby
1419. Spread Your Wings Grandiflora 1w.o., Najlepsze Baby / v.p.1, Best Baby In Breed
1420. Steppin' Stone Grandiflora 2w.o. / v.p.2
kl.szczeniąt / puppy
1421. Seglavi FCI Rose DeSable 1w.o., Najlepsze Szczenię suka, Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1, Best Puppy Female, Best Puppy In Breed
1422. Seglavi FCI Selfish Girl 2w.o. / v.p.2
kl.młodzieży / junior
1423. Bossita Brikasta 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl pośrednia / intermediate
1424. Aspekt Poland Esta 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
1425. Design of Solipse 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
1426. Black Label Society Grandiflora 2dosk. / ex.2
1427. Seglavi Sixty Four Dollar Question 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie / ex.1, CAC, CACIB, BOS
1428. Seglavi FCI Thalisma 3dosk. / ex.3
kl. championów / champion
1429. Seglavi FCI Top Model 1dosk., CWC, Champion Polski / ex.1, CAC, Champion Of Poland title
02.10.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim / National Dog Show in Nowy Dwór Mazowiecki PL
sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
PSY / MALES :
kl. młodzieży / junior
Seglavi FCI AMAZING SUNSET 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
kl.otwarta / open
BOYAR Aspekt
SUKI / FEMALES :
kl. baby
Seglavi FCI REBECCA DeMORNAY 1w.o., Najlepsze Baby, Najlepsze Baby w Rasie / 1v.p., Best Baby, Best Baby in Breed
kl.otwarta / open
WITHOUT WELT Terierkowo
04.09.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Radomiu / National Dog Show in Radom PL
sędzia / judge Ms Magdalena Kozłowska PL
PSY :
kl. championów
219. Tribuns You're On The Line Wilson 1dosk., CWC, Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Male, BOB
SUKI :
kl. baby
220. Seglavi FCI ROSE DeSABLE 1w.o., Najlepsze Baby, Najlepsze Baby w Rasie / 1v.p., Best Baby, Best Baby in Breed
04.09.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych we Włocławku / National Dog Show in Włocławek PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
PSY :
kl. młodzieży
296. AMARILLO Scottish Wind 1dosk., Zw.Mł., Najlepszy Junior, Zw.Rasy / ex.1, Junior Winner, Best Junior, BOB
297. Seglavi FCI AMAZING SUNSET 2dosk. / ex.2
SUKI :
kl. młodzieży
298. ANTURIA Scottish Wind 1dosk., Zw.Mł. / ex.1, Junior Winner
27.08.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Debreczynie / International Dog Show in Debrecen HU
sędzia / judge Mr Juha Palosaari FIN
PSY :
kl.młodzieży / junior
537. Viharsarok Szepe Abu
kl.pośr. / intermediate
538. Rocker At Impuls
kl.championów / champion
539. Tribuns You're On The Line Wilson 1dosk., CAC, CACIB, Najlepszy Pies / ex.1, CAC, CACIB, BOS
SUKI :
kl.pośrednia / intermediate
540. Miss Peronality Plus of Schangel 2
541. Seglavi Sixty Four Dollar Question 1dosk., CAC, CACIB, Najlepsza Suka, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOB
28.08.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Debreczynie / International Dog Show in Debrecen HU
sędzia / judge Lokodi Zsolt ROM
PSY :
kl.młodzieży / junior
508. Viharsarok Szepe Abu
kl.pośrednia / intermediate
509. Rocker At impuls
kl.championów / champion
510. Tribuns You're On The Line Wilson 1dosk., CAC, CACIB, Zw.Rasy / ex.1, CAC, CACIB, BOB
SUKI :
511. Miss Personality Plus of Schangel 1dosk., bez CAC, bez CACIB / ex.1, without CAC, without CACIB
512. Seglavi Sixty Four Dollar Question 2dosk. / ex.2
13.08.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Sopocie / International Dog Show in Sopot PL
sędzia / judge Mr Leos Jancik CZ
PSY :
kl.młodzieży / junior
872. Aspekt Poland ENZO
kl.pośrednia / intermediate
873. Hjohoo's I Keep My Eyes On Hjo
kl.otwarta / open
874. Black Light Burns Grandiflora 1dosk. / ex.1
SUKI :
kl.baby
875. Seglavi FCI SELFISH GIRL 1w.o. Najlepsze Baby, Najlepsze Baby w Rasie / v.p.1, Best Baby, Best Baby in Breed
kl.młodzieży / junior
876. W. Kużnia Dusz z Księżopola
kl.pośrednia / intermediate
877. Design of Solipse 2dosk. / ex.2
878. Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
879. Seglavi FCI THALISMA 3dosk. / ex.3
kl.otwarta / open
880. Lalka Psia Parafia bdb / very good
881. Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk., CWC, CACIB, Najlepsza Suka, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOB
07.08.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach / National Dog Show in Chojnice PL
sędzia / judge Mr Andrzej Pławiński PL
SUKI :
kl. otwarta
Seglavi FCI Skin You're In 1dosk.,CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
17.07.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Warszawie / International Dog Show in Warszawa PL
sędzia / judge Ms Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL
PSY :
kl.szczeniąt / puppies
1116. Seglavi FCI AMAZING SUNSET nieobecny / absent
kl.młodzieży / junior
1117. ELLIOT Aspekt 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
1118. JRPLCH JRPLW'10 Seglavi FCI THAT'S HOT - 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl.otwarta / open
1119. ALFIK Brikasta 2dosk. / ex.2
1120. TYMON Alta Carya 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.championów / champion
1121. INTCH MULTICH Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
SUKI :
kl.szczeniąt / puppies
1122. W.KUŹNIA DUSZ z Księżopola ??
kl.pośrednia / intermediate
1123. BLONDE REDHEAD Grandiflora 2dosk. / ex.2
1124. Seglavi FCI SIXTY FOUR DOLLAR QUESTION - 1dosk.,CWC, CACIB, Najlepsza Suka / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOS
1125. Seglavi FCI THALISMA 3dosk. / ex.3
kl.otwarta / open
1126. KROPKA z Psiej Parafii - 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.championów / champion
1127. PLCH JRPLCH Seglavi FCI SAPPHIRE ROYAL 2dosk. / ex.2
1128. JEUW'10 JRPLCH JRPLW'10 ROCH Seglavi FCI TOP MODEL - 1dosk.,CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
26.06.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Krakowie / International Dog Show in Kraków PL
sędzia / judge Mr Jan Gajewski PL
PSY :
822. ROCKER At Impuls ?
SUKI :
kl.młodzieży / junior
823. BOSIA Reksor 1dosk.,Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
824. Seglavi FCI SIXTY FOUR DOLLAR QUESTION 1dosk.,CWC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOB
kl.championów
825. REMEDIA Magor 2dosk. / ex.2
826. Seglavi FCI TOP MODEL 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
18.06.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Szczecinie / International Dog Show in Szczecin PL
sędzia / judge Mr Torsten Himmrich D
PSY :
kl.otwarta / open
776. XERROS vom Engelstein ?
kl.championów / champion
777. Hjohoo's HJO ARE MY GOLD NUGGET 1dosk.,CWC, CACIB, Zw.Rasy / ex.1, CAC, CACIB, BOB
SUKI :
kl.pośrednia / intermediate
778. Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl. otwarta / open
779. Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 2dosk. / ex.2
780. VANILLA-JIL vom Smaragd 1dosk.,CWC, CACIB / ex.1, CAC, CACIB
07.05.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Łodzi / International Dog Show in Łódź PL
sędzia / judge Ms Małgorzata Lula PL
PSY :
kl.młodzieży / junior
1277. Hjohoo's I Keep My Eyes On Hjo 1dosk., Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
1278. Black Light Burns Grandiflora 1dosk., CWC / ex.1, CAC
1279. Asko Reksor 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
1280. Alta Carya Tytus 1dosk., CWC, CACIB / ex.1, CAC, CACIB
kl.championów / champion
1281. Rottrivers Walk In The Rain 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
SUKI :
kl.szczeniąt / puppies
1282. Bosia Reksor 1w.o., Najlepsze Szczenię / 1v.p., Best Puppy
kl.młodzieży / junior
1283. Seglavi FCI Thalisma 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośr. / intermediate
1284. Black Label Society Grandiflora 2dosk. / ex.2
1285. Seglavi FCI Skin You're In 1dosk., CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, BOB
kl.otwarta / open
1286. Xana Golden Star Aspekt
1287. Blonde Redhead Grandiflora
1288. Seglavi FCI Tatuum O'Neal 1dosk., CWC / ex.1,CAC
kl.championów / champion
1289. Remedia Magor 1dosk, CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
10.04.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Zabrzu / National Dog Show in Zabrze PL
sędzia / judge Ms Lucyna Juzwa PL
PSY / MALES :
kl.otwarta / open
Alta Carya TYMON
kl.championów / champion
Alta Carya HONEY STONE
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
Seglavi FCI TULIPA 1dosk. / ex.1
03.04.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Berlinie w Niemczech / International Dog Show in Berlin D
sędzia / judge Mr Csaba Borsfai HU
PSY / MALES :
kl.pośrednia / intermediate
Kiokas GATOR 1dosk. / ex.1
kl.championów / champion
Hjohoo's Hjo Are My Gold Nugget 1dosk.,CAC, VDH, CACIB, Zwycięzca Rasy, Zw.Berlina'11 / ex.1, CAC, VDH, CACIB, Berlin Winner'11, BOB
Cale Hill's VIGGO 2dosk., Res.CAC, Res.VDH, Res.CACIB / ex.2, Res.CAC, Res.VDH, Res. CACIB
kl.weteranów / veteran
BODY of Cairney's Dream
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
Cale Hill's REBEL WITH A CAUSE 1dosk., Młodzieżowy CAC KFT + VDH / ex.1, Junior CAC KFT + VDH
FIONA Of Barnsley nieob. / absent
FANTASIA Of Barnsley nieob. / absent
kl.pośrednia / intermediate
Cale Hill's GURLI 1dosk., Res.CAC, Res.CACIB, VDH / ex.1, Res.CAC, Res.CACIB, VDH
Seglavi SKIN YOURE IN 2dosk.,Res.VDH / ex.2, Res.VDH
YES SIR I CAN BUGGY 3dosk. / ex.3
ZARA-FEA vom Smaragd nieob. / absent
kl.otwarta / open
Seglavi TATUUM O'NEAL 1dosk.,CAC, VDH, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie, Zw.Berlina'11 / ex.1, CAC, VDH, CACIB, Berlin Winner'11, BOS
YOYO-JIL vom Smaragd 2dosk., Res.VDH / ex.2, Res.VDH
Kiokas FIRST ONE 3dosk. / ex.3
Cairn Bries CREED LOVE IN BLACK 4dosk. / ex.4
No Copyright CZECH ME IN dosk. / ex.
GINA LUNA von der Flotten Rotte bdb / vg
kl.championów / champion
Cairn Bries CINDERELLA 1dosk., VDH / ex.1, VDH
ABYGAIL Fulfiled Wish 2dosk., Res.VDH / ex.2, Res.VDH
20.03.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Wilnie na Litwie / International Dog Show in Vilnius LT
sędzia / judge Ms Dubravka Reicher CRO
PSY / MALES :
kl.pośr. / intermediate
Dzokeris CYKLONAS 1dosk.,CAC, Res.CACIB / ex.1,CAC, Res.CACIB
kl.otwarta / open
Hjohoo's HJO BRING LOVE TO ME 1dosk., CAC / ex.1, CAC
Hjohoo's HJO'RE KIDDING 2
Kadis Besijuokiancios nieob. /absent
kl.championów / champions
Alta Carya HONEY STONE 2
Tribuns YOU'RE ON THE LINE WILSON 1dosk.,CAC, CACIB, Puchar Wilna '11, Zw.Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Vilnius Cup '11, BOB
kl.weteranów / veteran
Golden Heroe's HOT SHOT 1dosk., Najlepszy Weteran / ex1., Best Veteran
SUKI / FEMALES :
REBELIA Alta Carya 2
Rile Besijuokiancios Akys 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
Hjohoo's I ONLY WANNA BE WITH HJO 1dosk.,CAC, CACIB, Puchar Wilna '11 / ex.1, CAC, CACIB, Vilnius Cup '11
Seglavi SKIN YOU'RE IN 2dosk., Res. CACIB / ex.2, Res. CACIB
kl.otwarta / open
ANGEL SHADOW Antante 2
Seglavi TATUUM O'NEAL 1dosk.,CAC/ ex.1, CAC
19.03.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Wilnie na Litwie / International Dog Show in Vilnius LT
sędzia / judge Ms Elena Matveeva RUS
PSY / MALES :
kl.pośr. / intermediate
Dzokeris CYKLONAS 1dosk.,CAC, Res.CACIB / ex.1,CAC, Res.CACIB
kl.otwarta / open
Hjohoo's HJO BRING LOVE TO ME 2
HONEY STONE Alta Carya 3
Tribuns YOU'RE ON THE LINE WILSON 1dosk.,CAC, CACIB, Zw.Litwy '11, Zw.Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Lithuanian Winner '11, BOB
kl.weteranów / veteran
Golden Heroe's HOT SHOT 1dosk., Najlepszy Weteran / ex1., Best Veteran
SUKI / FEMALES :
REBELIA Alta Carya 2
Rile Besijuokiancios Akys 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
Hjohoo's I ONLY WANNA BE WITH HJO
Seglavi SKIN YOU'RE IN 1dosk.,CAC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
kl.otwarta / open
ANGEL SHADOW Antante
Seglavi TATUUM O'NEAL 1dosk.,CAC, CACIB, Zwycięzca Litwy '2011 / ex.1, CAC, CACIB, Lithuanian Winner '2011
06.03.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Jarosławiu / National Dog Show in Jarosław PL
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
PSY / MALES :
kl.pośredia / intermediate
Seglavi THAT'S HOT 1dosk.,CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1, CAC, BOS
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
Seglavi SIXTY FOUR DOLLAR QUESTION 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / intermediate
Seglavi TOP MODEL 1dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
18.02.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Presov na Słowacji / International Dog Show in Presov SK
sędzia / judge Mr Bo Skalin S
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior
268. CATHAL Ashlar Garth
kl.pośrednia / intermediate
269. ROCKER At Impuls
kl.otwarta / open
270. Limecastle's JOY FOR SOLIPSE ex.1, CAC, CACIB, BOB
kl.Championów / Champion
271. Tribun's YOU'RE ON THE LINE WILSON ex.1, CAC, Res.CACIB
SUKI / FEMALES :
kl.baby
272. DORRIE Ashlar Garth
kl.młodzieży / junior
273. DIVINE BERRY Solipse
kl.pośrednia / intermediate
274. Seglavi FCI TOP MODEL ex.1, CAC, Res.CACIB
kl.otwarta / open
275. BIGGI Ashlar Garth
kl.Championów / Champion
276. MELANY Vazska Kaskada ex.1, CAC, CACIB
13.02.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy / National Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia / judge Ms Dorota Kuczyńska - Standełło PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior
725. Hjohoo's I KEEP MY EYES ON HJO 1dosk., Zw.Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
726. Rottriver's WALK IN THE RAIN 1dosk.,CWC, NDPwR, Zw.Rasy / ex.1, CAC, Best Male, BOB
SUKI / FEMALES :
727. BLONDE REDHEAD Grandiflora 2
728. Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.pośrednia / intermediate
729. Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1, CAC, Best Female
kl.otwarta / open
730. Sentvik BRIGITTA 1dosk.,CWC / ex.1, CAC
kl. championów / champion
731. Sentvik GORMLEY 1dosk., CWC / ex.1, CAC
12/13.02.2011 Nocna (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy / National Night Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
SUKI :
kl.młodzieży / junior
566. Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Młodzieżowy Champion Polski / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed, Junior Champion Of Poland
kl.pośrednia / intermediate
567. Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
kl. otwarta / open
568. Sentvik GORMLEY 1dosk., CWC / ex.1, CAC
kl.championów / champion
569. Sentvik BRIGITTA 1dosk., CWC / ex.1, CAC
28.01.2011 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Głogowie / International Dog Show in Głogów PL
sędzia / judge Mr Piotr Król PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior
BLACK LIGHT BURNS Grandiflora
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
Cairn Lady's YES SIR I CAN BUGGY 1dosk., CWC / ex.1, CAC ?
Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
Cairn Lady's XTRA-VAGANT 1dosk., CWC / ex.1, CAC ?
16.01.2011 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku / National Dog Show in Gdańsk PL
sędzia / judge Ms Aleksandra Sękowska-Miros PL
SUKI :
kl.młodzieży / Junior class
381. Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.pośrednia / Intermediate
382. Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk., CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
kl.otwarta / Open
383. Seglavi FCI SAPPHIRE ROYAL 1dosk., CWC, Champion Polski / ex.1, CAC, Champion of Poland title
13.11.2010 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Kielcach / International Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Mr Otakar Vondrous CZ
PSY / MALES :
kl.Mł. / Junior class
ASKO Reksor 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
BLACK LIGHT BURNS Grandiflora 2
kl. Pośrednia / Intermediate
Seglavi JFK 1dosk., CWC, Champion Polski / ex.1, CAC, Champion of Poland
ALFIK Brikasta 2
TYMON Alta Carya 3
kl.Championów / Champion
Tribuns Sky's The Limit 1dosk.,CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy, Interchampion / ex.1,CAC, CACIB, Best Male, BOB, Interchampion title
WITALIS Alta Carya 2
SUKI / FEMALES :
kl.Baby
Reise Reise Grandiflora
kl. Młodzieży / Junior
Seglavi TULIPA 1dosk., Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
DIVINE BERRY Solipse
BLONDE REDHEAD Grandiflora
kl. Otwarta / Open
Seglavi CELESTIA 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
BEZA Tanabata nieobecna / absent
kl.Championów / Champion
MELANY Vazska Kaskada 1dosk.,CWC, CACIB, NDSwR / ex.1, CAC, CACIB, Best Female
07.11.2010 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu Zwycięzca Polski 2010 / International Dog Show in Poznań Winner of Poland 2010
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / Junior
1255. Seglavi THAT'S HOT 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2010 / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed, Junior Winner Of Poland 2010
kl.pośrednia / Intermediate
1256. Rottriver's WALK IN THE RAIN 1dosk.,CWC, CACIB, NDPwR, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male , BOB
kl. otwarta / open
1257. BOLUŚ Tanabata 3bdb. / 3 very good
1258. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk., CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
1259. Mr.Winterbottom's Vincent Van Gogh 2dosk. / ex.2
SUKI / FEMALES :
1260. BLONDE REDHEAD Grandiflora nieobecna / absent
1261. Seglavi SKIN YOU'RE IN 3bdb / 3v.g
1262. Seglavi TATUUM O'NEAL 2dosk. / ex.2
1263. Seglavi TOP MODEL 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2010 / ex.1, Junior Winner, Junior Winner Of Poland 2010
kl. otwarta / open
1264. Rottriver's ALICE IN WONDERLAND 2dosk., Res. CACIB / ex.2, Res.CACIB
1265. Mr. Winterbottom's ANKY van GRUNSVEN 1dosk., CWC, CACIB, NDSwR, Zwycięzca Polski 2010 / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, Winner Of Poland 2010
06.11.2010 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu / International Dog Show in Poznań
sędzia / judge Ms Luisa Dodino Salinas IT
PSY / MALES :
kl.pośrednia / Intermediate
1056. Rottriver's WALK IN THE RAIN 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl. otwarta / open
1057. BOLUŚ Tanabata 2bdb. / 2 very good
1058. Mr.Winterbottom's Vincent Van Gogh 1dosk.,CWC, CACIB, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
SUKI / FEMALES :
1059. BLONDE REDHEAD Grandiflora nieobecna / absent
1060. Seglavi SKIN YOU'RE IN 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
1061. Seglavi TATUUM O'NEAL 3dosk. / ex.3
1062. Seglavi TOP MODEL 2dosk. / ex.2
kl.pośrednia / intermediate
1063. YOYO-JIL Vom Smaragd nieobecna / absent
kl. otwarta / open
1064. Rottriver's ALICE IN WONDERLAND 1dosk.,CWC, CACIB, NDSwR / ex.1, CAC, CACIB, Best Female
1065. Mr. Winterbottom's ANKY van GRUNSVEN 2dosk.,Res. CACIB / ex.2, Res.CACIB
02.10.2010 Klubowa Wystawa Terrierów w Celje na Słowenii / Terrier Club Show in Celje SLO
sędzia / judge Ms Cindy Pettersson S
PSY / MALES :
Kl.młodzieży / junior class
418. Seglavi THAT’S HOT 2dosk./ex.2
419. Niskanniemen HOT TEN TOTTI 1dosk.,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu / ex.1,Club Junior Winner
420. CRONUS Hoity-Toity Gang
421. DREAMING DARWIN Solipse
kl.pośr. / Intermediate
422. Seglavi JAMIROQUAI 2dosk., Res.CAC / ex.2, Res.CAC
423. BAILEYS-BOY Iz Doma Eliv’s 1dosk.,CAC / ex.1,CAC
424. Rottriver’s WALK IN THE RAIN
425. Glenmore’s IMP PERFECT
kl.otwarta / open
426. Glenmore’s GARFIELD
427. ROCKO Beit Dembin
428. NAPO Beit Dembin
429. Wittrock WILD CRAZY REBELL
kl.Championów / Champions
430. ORLANDO BLOOM Iz Doma Eliv’s
431. Hjohoo’s HJO’RE THE LOVE OF MY LIFE
432. Mascalzone Latino
433. Glenmore’s EYECATCHER
kl.weteranów / Weteran
434. ETERNITY-VOICE vom Smaragd 1dosk.,CAC, Weteran Zwyciezca Klubu Najlepszy Weteran / ex.1,CAC, Veteran Club Winner, Best Veteran
SUKI / FEMALES :
Kl.szczeniąt / puppy
435. ZOLOTAYA ZHILKA Iz Doma Eliv’s
kl.młodzieży / junior lass
436. Seglavi TOP MODEL 2dosk./ ex.2
437. Seglavi SKIN YOU’RE IN 3dosk. / ex.3
438. Seglavi TATUUM O’NEAL 4 bdb. / 4 vg.
439. DAPHY GO ON Solipse bdb / vg.
440. EVENT OF YEAR Iz Doma Eliv’s 1dosk.,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu / ex.1,Club Junior Winner
441. No Copyright CZECH ME IN bdb / vg.
442. Radost Abus TENERITA bdb / vg.
kl.pośr. / Intermediate
443. Sentvik GORMLEY
444. BAGATEL BIJOU Iz Doma Eliv’s
445. Glenmore’s IDILLIJA DLJA ELIV’S
446. AKVAREL Iz Lunnogo Sada
447. Hjohoo’s JUST THE WAY HJO ARE
kl.otwarta / open
448. Niskanniemen GAIL GILMORE
449. OSEN ZOLOTAYA Iz Doma Eliv’s
450. Rottriver’s ALICE IN WONDERLAND
451. Hjohoo’s BELIEVE IN HJOURSELF 1dosk.,CAC /ex.1,CAC
kl.Championów /Champions
452. Niskanniemen ELISABETH TAYLOR
453. Niskanniemen CARAMELLI
454. USLADA TSARITSA GREZ Iż Doma Eliv’s
455. CHEREVICHKA Iz Doma Eliv’s
456. ABYGAIL Fullfilled Wish
457. DON’T CALL ME BABY
kl.weteranów / Weteran
458. Tiny - Toon’s FAIRY TALE 1dosk.,CAC, Weteran Zwycięzca Klubu / ex.1,CAC, Veteran Club Winner
01.10.2010 Europejska Wystawa Psów Rasowych w Celje na Słowenii / European Dog Show in Celje SLO
sędzia / judge Mr Seamus Oates IRL
PSY / MALES :
Kl.młodzieży / junior
3439. CRONUS Hoity-Toity Gang bdb / vg
3440. Niskanniemen HOT TEN TOTTI 3dosk. / ex.3
3441. Seglavi THAT’S HOT 2dosk. / ex.2
3442. Limecastle’s Joy For Solipse 1dosk.Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2010, Najlepszy Junior / ex.1, European Junior Winner 2010, Best Junior
3443. Hjohoo’s Hjo Don’t Wanna Miss Me ?
kl.pośrednia / Intermediate
3444. BAILEYS-BOY Iz Doma Eliv’s 2dosk./ ex.2
3445. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,CAC / ex.1,CAC
3446. Glenmore’s IMP PERFECT 3dosk. / ex.3
kl.otwarta / open lass
3447. Hjohoo’s HJO ARE MY GOLD NUGGET 2dosk.,Res.CAC / ex.2,Res.CAC
3448. Dark Lane SONETTO 4dosk. / ex.4
3449. NAPO Beit Dembin bdb / vg
3450. Tribun’s YOU’RE ON THE LINE WILSON bdb / vg
3451. Wittrock WILD CRAZY REBELL 3dosk. / ex.3
3452. ROCKO Beit Dembin 1dosk.,CAC,CACIB, Zwycięzca Europy 2010, Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB, European Winner 2010, BOB
3453. Rottriver’s WALK IN THE RAIN dosk. / ex.
3454. Glenmore’s GARFIELD bdb / vg
3455. Tribun’s ONLY YOU ?
kl.Championów / Champions
3456. Sensei’s WRANGLER 3dosk. / ex.3
3457. Tribun’s JAY LENO ?
3458. Thestrup’s TANGO N’CASH 2dosk.,Res.CAC / ex.2, Res.CAC
3459. Birselaw MOMENT OF MAGIC dosk. / ex.
3460. ORLANDO BLOOM Iż Doma Eliv’s 4dosk. / ex.4
3461. Glenmore’s EYECATCHER dosk. / ex.
3462. Mascalzone Latino dosk. / ex.
3463. Hjohoo’s HJO’RE THE LOVE OF MY LIFE 1dosk.,CAC, Res.CACIB /ex.1, CAC, Res.CACIB
Weteran / Veteran class
3464. ETERNITY - VOICE Vom Smaragd 1dosk.,Weteran Zwycięzca Europy 2010 / ex.1, Veteran European Winner 2010
SUKI / FEMALES :
Kl.szczeniąt / puppy
3465. ZOLOTAYA ZHILKA Iz Doma Eliv’s 1wo, Najlepsze Szczenię / 1v.p. Best Puppy
Kl.młodzieży / junior class
3466. Seglavi TATUUM O’NEAL bdb. / v.g.
3467. MISS PERSONALISTY PLUS Of Schangel dosk. / ex.
3468. EVENT OF YEAR Iż Doma Eliv’s dosk. / ex.
3469. DESIGN OF Solipse 4dosk. / ex.4
3470. ZITA zo Sengetova 3dosk. / ex.3
3471. My Sweet Lady Jane bdb / vg
3472. ESTATE Di Cavojasca bdb / vg
3473. No Copyright CZECH ME IN 2dosk./ ex.2
3474. Seglavi SKIN YOU’RE IN dosk. / ex.
3475. Radost Abus TENERITA dosk. / ex.
3476. Seglavi TOP MODEL 1dosk.,Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2010/ ex.1.,European Junior Winner 2010
kl.pośrednia / Intermediate
3477. Glenmore’s HALLOWEEN QUEEN 3dosk. / ex.3
3478. BAGATEL BIJOU Iz Doma Eliv’s bdb / vg
3479. Glenmore’s IDILLIYA DLJA ELIV’S bdb / vg
3480. Sentvik GORMLEY 4dosk. / ex.4
3481. Hjohoo’s JUST THE WAY HJO ARE 1dosk.,CAC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
3482. BUTTERFLY For Solipse 2dosk., Res.CAC / ex.2, Res.CAC
3483. AKVAREL Iz Lunnogo Sada bdb / vg
kl.otwarta / open
3484. STRAWBERRY SHAKE Of Shangel 4dosk. / ex.4
3485. OSEN ZOLOTAYA Iz Doma Eliv’s dosk. / ex.
3486. Niskanniemen GAIL GILMORE dosk. / ex.
3487. Hjohoo’s BELIEVE IN HJOURSELF 3dosk. / ex.3
3488. Dark Lane PRALINA 1dosk.,CAC / ex.1, CAC
3489. Niskanniemen ELISABETH TAYLOR bdb / vg
3490. Rottriver’s ALICE In WONDERLAND ?
3491. Rocco’s Collar ROCK QUEEN 2dosk., Res.CAC / ex.2, Res.CAC
kl.Championów / Champions
3492. Niskanniemen CARAMELLI 3dosk. / ex.3
3493. ABIGAIL Fullfilled Wish dosk. / ex.
3494. USLADA TSARITSA GREZ Iz Doma Eliv’s ?
3495. Don't Call Me Baby 2dosk., Res.CAC / ex.2, Res CAC
3496. CHEREVICHKA Iz Doma Eliv’s dosk. / ex.
3497. Hjohoo’s I WANNA BE LIKE HJO 1dosk.,CAC,CACIB, Zwycięzca Europy 2010 / ex.1, CAC, CACIB, European Winner 2010
3498. GINEVRA Dei Grandi Fiumi 4dosk. / ex.4
kl.Weteranów / Veteran
3499. Tiny-Toon’s Fairy Tale 1dosk., Weteran Zwycięzca Europy 2010, Najlepszy Weteran / ex.1, Veteran European Winner 2010, Best Weteran
11.09.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Warszawie / National Dog Show in Warszawa PL
sędzia / judge Ms Aleksandra Sękowska - Miros PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior class
522. Seglavi THAT'S HOT 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.pośrednia / intermediate
523. Rottrivers WALK IN the RAIN 1dosk.,CWC, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, BOB
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior class
524. BLONDE REDHEAD Grandiflora 2dosk. / ex.2
525. Seglavi TOP MODEL 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.otwarta / open
526. XANA GOLDEN STAR Aspekt bdb / very good ??
05.09.2010 Międzynarodowa (CACIB) Wystawa Psów Rasowych w Krakowie / International Dog Show in Kraków PL
sędzia / judge Ms Anna Cviecakova SK
PSY / MALES :
kl.młodzieży / junior class
981.Seglavi THAT'S HOT 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
982. Seglavi SOUNDTRACK 1dosk. / ex.1
kl.otwarta / open
983. Blueberry Fleetwood 2dosk. / ex.2
984. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res.CACIB
kl.Championów / Champion
985. Qasamo's HAPPY QUICK 1dosk.,CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, BOB
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
986. BLACK LABEL SOCIETY Grandiflora 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
987. Seglavi TOP MODEL 2dosk. / ex.2
kl.otwarta / open
988. Hjohoo's I Wanna Be Only For Hjo 1dosk.CWC, CACIB / ex.1,CAC, CACIB , BOS
kl.Championów / Champion
989. MAGIA Terierkowo 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
22.08.2010 Krajowa (CAC)Wystawa Psów Rasowych w Radomiu / National Dog Show in Radom PL
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / Junior
262. Seglavi THAT'S HOT 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1,Junior Winner
kl.pośrednia / intermediate
263. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1, CAC, BOS
kl.Championów
264. Tribuns YOU'RE on the LINE WILSON 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / Junior
265. Seglavi TOP MODEL 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.otwarta / open
266. Tjeps TIDY SHOES HANIA 1dosk.,CWC,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie , Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
267. Alta Carya Wojka lokata 2, ocena ?? / 2nd place, note ??
07.08.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Druskiennikach na Litwie / International Dog Show in Druskininkai LT
sędzia / judge Mr Svante Frisk S
PSY / MALES :
kl.otwarta/open
545. ORLANDO BLOOM iz Doma Eliv's 1dosk.,CAC,CACIB, Najlepszy Pies w Rasie / ex.1,CAC,CACIB, BOS
546. Hjohoo's Hjour Kidding
547. Rottriver's TAKE THAT
kl.Championów / champion
548. SLO CH Glenmore's GARFIELD
549. ROM CH Rottriver's TOY TOY
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / Puppy
550. ANGEL SHADOW Antante
kl.młodzieży / junior
551. Hjohoo's I Only Wanna Be With Hjo 1dosk.,Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1,Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / Intermediate
552. Glenmore's Idilija Dlja Eliv's
kl.otwarta / open
553. Rottriver's Alice In Wonderland
kl. championów / Champion
554. RUS CH CHEREVICHKA Iz Doma Eliv's
555. FIN CH Rocco's Collar SPICY DIAMOND GAL 2dosk. / ex.2
556. PLCH Seglavi SKINTASTIC 1dosk.,CAC, Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
06.08.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Druskiennikach na Litwie / International Dog Show in Druskininkai LT
sędzia / judge Ms Valentina Ivanishcheva RU
PSY / MALES :
kl.otwarta/open
545. Glenmore's GARFIELD 1dosk.,CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB, BOB
546. Hjohoo's Hjour Kidding
547. Rottriver's TAKE THAT
kl.Championów / champion
548. ORLANDO BLOOM iz Doma Eliv's
549. ROM CH Rottriver's TOY TOY
SUKI / FEMALES :
kl.młodzieży / junior
551. Hjohoo's I Only Wanna Be With Hjo 1dosk., Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia / Intermediate
552. Glenmore's Idilija Dlja Eliv's
kl.otwarta / open
553. Rottriver's Alice In Wonderland
kl. championów / Champion
554. RUS CH CHEREVICHKA Iz Doma Eliv's
555. FIN CH Rocco's Collar SPICY DIAMOND GAL 2dosk. / ex.2
556. PLCH Seglavi SKINTASTIC 1dosk.,CAC, CACIB, Najlepsza Suka w Rasie / ex.1,CAC,CACIB, BOS
25.07.2010 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) w Będzinie / National Dog Show in Będzin PL
sędzia / judge Mr Maciej Kozber PL
PSY / MALES :
kl.pośrednia / intermediate
Seglavi SOUNDTRACK 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
kl.otwarta / open
Seglavi JFK 1dosk.,CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1, CAC, Best Male
SUKI / FEMALES :
kl.otwarta / open
WERWA Alta Carya ??
kl.Championów / Champion
MAGIA Terierkowo 1dosk.,CWC, NDSwR, Zw.Rasy / ex.1, CAC, Best Female, BOB
YENA Aspekt nieobecna / absent
18.07.2010 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) w Gdyni / National Dog Show in Gdynia PL
sędzia / judge Mr Maciej Kozber PL
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / puppy
Seglavi TATUUM O'NEAL 1w.o.,Najlepsze Szczenię , Najlepsze Szczenię w Rasie / 1v.p., Best Puppy, Best Puppy in Breed
kl.młodzieży / junior class
Seglavi SKIN YOU'RE IN 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed, BOB
10-11.07.2010 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) w Warszawie / International Dog Show in Warszawa PL
sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
PSY / MALES :
kl.młodzieży / Junior
TYMON Alta Carya 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1,Junior Winner , Best Junior
kl.pośrednia / Intermediate
GACEK Tanabata
kl.otwarta / Open
Rottriver's WALK IN the RAIN
BOLUŚ Tanabata
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / Puppy
BLONDE REDHEAD Grandiflora 1w.o. / v.p.1
Seglavi FCI TATUUM O'NEAL 2w.o. / v.p.2
kl.młodzieży / Junior
Seglavi FCI SKIN YOU'RE IN 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1, Junior Winner
kl.pośrednia / Intermediate
AŁŁA Brikasta
GLORIA Tanabata
kl.otwarta / Open
Rottriver's ALICE IN WONDERLAND
Stranger's ATIA BALBA
Aspekt YASPI
19.06.2010 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) w Szczecinie / International Dog Show in Szczecin PL
sędzia / judge Mr Robert Kanas SK
PSY / MALES :
kl.szczeniąt / Puppy
Bristle Cairn's JOEY 1w.o.,Najlepsze Szczenię Pies / 1v.p.,Best Puppy Male
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / Puppy
Seglavi SKIN YOU'RE IN 1w.o.,Najlepsze Szczenię Suka, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1v.p., Best Puppy Female, Best Puppy in Breed
Seglavi TATUUM O'NEAL 2w.o. / 2v.p.
kl.młodzieży / Junior
Walkendoerp's Duewelchen VICTORIA 1dosk.,Zw.Młodzieży,Najlepszy Junior / ex.1,Junior Winner,Best Junior
kl.Pośrednia / Intermediate
Sentvik GORMLEY 1dosk.,CWC CACIB,NDSwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB, Best Female, BOB
kl.Otwarta / Open
Tjeps TIDY SHOES HANIA 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
Seglavi GODDESS OF THE WIND 2
kl.Championów / Champion
Bristle Cairn's GERLY 2dosk. / ex.2
Mac Geffert's KYLIE LIGHT UP LIFE 3dosk. / ex.3
Sentvik BRIGITTA 4dosk. / ex.4
Carrottail's MIMI TURNER 1dosk,CWC / ex.1,CAC
13.06.2010 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CAC) w Lublinie / National Dog Show in Lublin PL
sędzia / judge Mr Zygmunt Jakubowski PL
1. PSY / MALES :
Kl.szczeniąt / Puppy
456. Seglavi THAT’S HOT 1w.o,Najlepsze Szczenię Pies / 1v.p.,Best Puppy Male
Kl. Młodzieży / Junior
457. Alta Carya TYMON 1dosk.,Zw.Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior
kl.pośrednia /Intermediate
458. BOYAR Aspekt bdb / very good ?
459. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,CWC, NDPwR, Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC, Best Male , BOB
SUKI / FEMALES :
Kl.szczeniąt / Puppy
460. Seglavi TOP MODEL 1w.o.,Najlepsze Szczenię Suka / 1v.p., Best Puppy Female
kl.pośrednia / Intermediate
461.Alta Carya WOJKA 1dosk.,NDSwR, bez CWC / ex.1, Best Female, without CAC
kl.otwarta / open
462. WHEAT EAR Terierkowo bdb / very good ?
13.06.2010 KWPR (CAC) w Raciborzu / National Dog Show in Racibórz PL
sędzia / judge Ms Magdalena Świętoń
PSY / Males :
Kl.otwarta / open
Seglavi JFK - 1bdb / v.g. 1
SUKI / FEMALES :
Kl.młodzieży / junior
Seglavi CELESTIA ��" 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie , Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner, Best Junior , BOB
05.06.2010 Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) w Lesznie / International Dog Show in Leszno PL
sędzia / judge Ms Magdalena Świętoń PL
PSY / MALES : klasa pośrednia
932. Barkey Aspekt Poland 933. Makumba Czarny 4ME z Księżopola
kl.otwarta 934. Aspekt Poland FCI Zefir
SUKI / FEMALES : kl.otwarta
935. SEGLAVI SAPPHIRE ROYAL 1dosk.,CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
kl.championów
936. RASKEN'S RHAPSODY IN BLUES 1dosk.,CWC, NDSwR, CACIB / ex.1,CAC, CACIB, Best Female
30.05.2010 KWPR (CAC) w Płocku / National Dog Show in Płock PL
sędzia / judge Ms Dorota Kuczyńska-Standełło PL
PSY / MALES :
kl.szczeniąt
BLACK LIGHT BURNS GRANDIFLORA 1w.o. / v.p.1
klasa pośrednia
WITALIS ALTA CARYA 1dosk.,CWC,NDPwR, Zw.Rasy / ex.1,CAC,Best Male, BOB
klasa otwarta
MILLION DOLLAR BABY ALTA CARYA 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
SUKI / FEMALES :
klasa szczeniąt
BLACK LABEL SOCIETY GRANDIFLORA
BLONDE REDHEAD GRANDIFLORA
klasa pośrednia
WERWA ALTA CARYA 1dosk.CWC NDSwR / ex.1,CAC,Best Female
klasa otwarta
SEGLAVI FCI SAPPHIRE ROYAL 1dosk, CWC / ex.1, CAC
30.05.2010 KWPR (CAC) w Ustce / National Dog Show in Ustka PL
sędzia / judge Mr Andrzej Pławiński PL
SUKI / FEMALES :
kl.szczeniąt / Puppy
Seglavi SKIN YOU’RE IN 1w.o , Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 v.p. , Best Puppy, Best Puppy In Breed
Seglavi TATUUM O’NEAL 2w.o. / 2v.p.
23.05.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Terrierów i Czarnego Terriera w Czaplinku / National Terriers & Black Terriers Show in Czaplinek
sędzia / judge Marek Trębala PL
SUKI / FEMALES :
Kl.otwarta / open
Seglavi GODDESS OF THE WIND 1dosk.,CWC,NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC, BEST FEMALE, BOB
23.05.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Bytomiu/ National Dog Show in Bytom PL
sędzia Ms Zuzanna Ciganikova CZ
PSY / MALES :
kl.Młodzieży / Junior
Seglavi CALIFORNICATION 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1,Junior Winner
kl.Otwarta / Open
Seglavi JFK 1dosk.,CWC,Najlepszy Pies, Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male, BOB
SUKI / FEMALES :
kl.Młodzieży
Seglavi CELESTIA 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
Seglavi COSMIC GIRL nieobecna / absent
AŁŁA Brikasta 2dosk. ?
16.05.2010 MWPR ( CACIB) o Zwycięstwo Europy Śr.&Wsch. / Central &East European Winner Dog Show in Bratislava SK
sędzia / judge Mr Andras Korozs HU
PSY / MALES :
Kl.Baby :
891. CRONUS Hoity Toity Gang 1w.o / v.p.1
kl.Młodzieży / Junior :
892. BEST FOR YOU Solipse nieobecny / absent
893. Limecastles JOY For SOLIPSE 1dosk.,Zw.Młodzieży,Młodzieżowy Zw..Europy Śr.&Wsch ,Zw.Rasy / ex.1,CAJC,BOB, Junior Mid.&East.European Winner
894.Rottrivers WALK In The RAIN 2dosk. / ex.2
kl.Pośrednia / Intermediate :
895. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,CAC,CACIB,ZWYCIĘZCA EUROPY ŚR.&WSCH 2010 / ex.1,CAC,CACIB, MID.&EAST. EUROPEAN WINNER 2010
896.PRINCE at Impuls 3dosk / ex.3
897.Trumpington’s YESTER 2dosk.,Res.CAC / ex.2 ,Res.CAC
kl.Otwarta / Open :
898. CUSTEAU Kajsa Ondra 1dosk / ex.1
899. Seglavi SYNCHRONICITY nieobecny / absent
kl.Championów / Champion :
900. MERLIN At Impuls 1dosk.,CAC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
SUKI /FEMALES :
Kl.BABY :
901. DIVINE BERRY Solipse 1w.o. / v.p.1
kl.Pośrednia / Intermediate :
902.ABYGAIL Fulfilled Wish 2dosk.,Res.CAC / ex.2, Res.CAC
903. PUSSYCAT At Impuls 1dosk,CAC / ex.1,CAC
904. Seglavi SAPPHIRE ROYAL 3dosk. / ex.3
kl.Otwarta / Open :
905. ASTRA Honey Eli 1dosk,CAC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
906. Rottriver’s ALICE In WONDERLAND 2dosk.,Res.CAC /ex.2,Res.CAC
kl.Championów / champion :
907. APHRA Honey Eli 2dosk.,Res.CAC / ex.2,Res.CAC
908. MELANY Vazska Kaskada 3dosk. /ex.3
909. RAMAYA Magor 1dosk.,CAC,CACIB, ZWYCIĘZCA EUROPY ŚR.&WSCH.2010 / ex.1,CAC,CACIB, MID.&EAST.EUROPEAN WINNER 2010
kl.Weteranów / Weteran
910. ALEXA zo Sengetova
15.05.2010 MWPR (CACIB) Springduodanube w Bratysławie / International Dog Show in Bratislava SK
sędzia / judge Mr Pavol Seman SK
PSY / MALES :
Kl.Baby :
804. CRONUS Hoity Toity Gang 1w.o. / 1 v.p.
kl.Młodzieży / Junior :
805. BEST FOR YOU Solipse 2dosk. / ex.2
806. Limecastle’s JOY FOR SOLIPSE 1dosk.,Zw.Młodzieży, Zw.Rasy / ex.1,CAJC,BOB
807. Rottriver’s WALK IN the RAIN 3dosk / ex.3
kl.Pośrednia /Intermediate :
808. Seglavi JAMIROQUAI 2dosk.,Res.CAC,Res.CACIB / ex.2., Res.CAC,Res.CACIB
809. PRINCE at Impuls 1dosk.,CAC, CACIB
810. Trumpingtons YESTER 3dosk. / ex.3
Kl.Otwarta / Open :
811. Seglavi SYNCHRONICITY nieobecny / absent
kl.Championów / Champion :
812. BRENT z Klce 1dosk.,CAC / ex.1,CAC
SUKI / FEMALES :
Kl.Pośrednia / Intermediate :
813. ABYGAIL Fullfiled Wish 1dosk.,CAC,CACIB / ex.1.,CAC,CACIB
814. Seglavi SAPPHIRE ROYAL 2dosk.,Res.CAC,Res.CACIB / ex.2, Res.CAC,Res.CACIB
kl.Otwarta / Open :
815. ASTRA Honey Eli 3bdb / Very good 3
816. PRIMA zo Sengetova 2dosk.,Res.CAC / ex.2,Res.CAC
817. Rottrivers ALICE In WONDERLAND 1dosk,CAC / ex.1,CAC
kl.Championów /Champion :
818. APHRA Honey Eli nieobecna / absent
819. RAMAYA Magor 1dosk.,CAC / ex.1,CAC
16.05.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie / National Dog Show in Częstochowa PL
sędzia Mr Jarosław Grunt PL
PSY / MALES :
Seglavi SOUNDTRACK 1dosk.,CWC,NDPwR, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, BOB
SUKI / FEMALES :
Seglavi GANJA 1dosk.,CWC, NDSwR / ex.1, CAC, BOS, Champion of Poland
15.05.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Częstochowie / National Dog Show in Częstochowa PL
sędzia Mr Zygmunt Jakubowski PL
PSY / MALES :
Seglavi SOUNDTRACK 1dosk.,NDPwR, Zwycięzca Rasy / ex.1,BOB
SUKI / FEMALES :
Seglavi GANJA 1dosk.,NDSwR / ex.1, BOS
03.05.2010 Krajowa (CAC) Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy / National Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia Ms Anna Winiarska PL
PSY / MALES :
kl.Pośrednia / Intermediate
Sensei's PRINCE of POLAND 1dosk.,CWC,Najlepszy Pies,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,BOB
SUKI / FEMALES :
kl.Baby
Seglavi TATUUM O'NEAL 1w.o.,Najlepsze Baby,Najlepsze Baby w Rasie / v.p.1,Best Baby,Best Baby in Breed
kl.Szczeniąt / Puppy
Seglavi SKIN YOU'RE IN 1 wybitnie obiecująca,Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 v.p.,Best Puppy , Best Puppy in Breed
kl.Młodzieży / Junior
Seglavi SAPPHIRE ROYAL 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior in Breed
kl.Otwarta / Open
TRACY Aspekt 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
01-02.05.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Łodzi / International Dog Show in Łódź PL
sędzia / judge Mr Cristian Stefanescu RO
PSY / MALES :
kl.Baby
1349. Seglavi THAT'S HOT 1 wybitnie obiecujący,Najlepsze Baby , Najlepsze Baby w Rasie / v.p.1, Best Baby,Best Baby in Breed
kl.Młodzieży / Junior
1350. KARAT Psia Parafia
1351. MEFELI Medrofa
1352. Rottriver's WALK IN THE RAIN 1dosk.,Zwyc.Młodzieży, Najlepszy Junior,Kwalifikacja na Cruft's 2011 / ex.1,Junior Winner,Best Junior, Cruft's Qualification 2011
kl. Pośrednia / Intermediate
1353. Seglavi FCI JAMIROQUAI 1dosk.,CWC,CACIB, Najlepszy Pies, Kwalifikacja na Cruft's 2011, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC,CACIB, Cruft's Qualification 2011, BOB
kl.Otwarta / Open
1354. Alta Carya Million Dollar Baby bdb / very good
kl.Championów / Champion
1355. TONI Aspekt 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
SUKI / FEMALES :
kl.Baby
1356. Seglavi TATUUM O'NEAL 2 wybitnie obiecująca / 2 v.p.
1357. Seglavi TOP MODEL 1 wybitnie obiecująca, Najlepsze Baby / 1 v.p. Best Baby
kl.Szczeniąt / Puppy
1358. Seglavi SKIN YOU'RE IN 1 wybitnie obiecująca,Najlepsze Szczenię, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 v.p.,Best Puppy , Best Puppy in Breed
kl.Młodzieży / Junior
1359. Seglavi SAPPHIRE ROYAL 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Kwalifikacja na Cruft's 2011, Młodzieżowy Champion Polski / ex.1, Junior Winner, Cruft's Qualification 2011,Junior Champion of Poland
kl.Pośrednia / Intermediate
1360.Alta Carya WERWA 2dosk. / ex.2
1361. Seglavi GIRL FROM IPANEMA 1dosk,CWC / ex.1,CAC
kl.Otwarta / Open
1362. Beza Tanabata 3
1363. Rottriver's Alice In Wonderland 2dosk,Res CACIB / ex.2, Res.CACIB
1364.Stranger's Atia Balba 1dosk,CWC,CACIB,Najlepsza Suka,Cruft's Qualification 2011 / ex.1,CAC,CACIB,BOS
24-25.04.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Opolu / International Dog Show in Opole PL
sędzia / judge Mr Jaroslav Matyas SK
PSY / MALES :
Kl.Młodzieży / Junior
Seglavi CALIFORNICATION 2
Seglavi SOUNDTRACK 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży, Junior Champion of Poland
Kl. Pośrednia / Intermediate
WITALIS Alta Carya 1dosk,CWC,CACIB,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC, CACIB, BOB
Kl.Otwarta / Open
MILLION DOLAR BABY Alta Carya 2
Seglavi JFK 1dosk.,CWC,Res. CACIB / ex.1,CAC, Res.CACIB
Kl.Championów / champion
Alta Carya HONEY STONE nieobecny / absent
SUKI / FEMALES :
Baby
DIVINE BERRY Solipse 1v.p.
BLONDE REDHEAD Grandiflora nieobecna / absent
Kl.Młodzieży / Junior
Seglavi COSMIC GIRL 2dosk. / ex.2
Seglavi CELESTIA 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,Best Junior in Breed
Kl.Pośrednia / Intermediate
WERWA Alta Carya 1dosk.,CWC,CACIB / ex.1,CAC,CACIB,BOS
Kl.Otwarta / Open
YENA Aspekt 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
Kl.Championów / Champion
MELANY Vazska Kaskada 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
18.04.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Satu-Mare w Rumunii / International Dog Show in Satu-Mare RO
sędzia / judge : Mr Andras Korozs HU
PSY / MALES :
Kl.pośrednia / Intermediate
Seglavi SYNCHRONICITY 1dosk.,CAC,CACIB,BOS
SUKI / FEMALES :
Kl.pośrednia / Intermediate
Seglavi GIRL FROM IPANEMA 1dosk.,CAC,CACIB,BOB
17.04.2010 Międzynarodowa (CACIB)Wystawa Psów Rasowych w Satu-Mare w Rumunii / International Dog Show in Satu-Mare RO
sędzia / judge Sandor Szabo HU
PSY / MALES :
Kl.pośrednia / Intermediate
Seglavi SYNCHRONICITY 1dosk.,CAC,CACIB,BOS
SUKI / FEMALES :
Kl.pośrednia / Intermediate
Seglavi GIRL FROM IPANEMA 1dosk.,CAC,CACIB,BOB
26.03.2010 MWPR (CACIB) Katowice / International Dog Show in Katowice PL
Sędzia /judge Mr Anselmo Alves Mauro BR
PSY / MALES :
Kl.Baby
1509. Seglavi THAT’S HOT 1w.o. Najlepsze Baby,Najlepsze Baby w Rasie / v.p.1,Best Baby, Best Baby In Breed
Kl.szczeniąt / Puppy
1510. Seglavi CALIFORNICATION 1w.o.Najlepsze Szczenię,Najlepsze Szczenię w Rasie / v.p.1,Best Puppy,Best Puppy In Breed
Kl.młodzieży / Junior
1511. Alta Carya TYMON nieobecny / absent
1512. Seglavi JFK 3dosk./ ex.3
1513. Rottrivers WALK In the Rain 2dosk./ex.2
1514. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Najlepszy Pies, ZWYCIĘZCA RASY / ex.1,Junior Winner,Best Junior,Best Male, BOB
1515.Seglavi SOUNDTRACK 4dosk./ex.4
Kl.Pośrednia / Intermediate
1516. Alta Carya WITALIS 2dosk./ex.2
1517.Tribuns YOU’RE on the LINE WILSON 1dosk.,CWC,CACIB / ex.1,CAC,CACIB
Kl.Otwarta / Open
1518. Alex Honey Eli nieobecny / absent
1519. XEN BLUE SKY Aspekt 1dosk.,CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
Kl.Championów / Champion
1520. BRENT z Klće nieobecny/absent
SUKI / FEMALES
Kl.Baby
1521. Divine Berry Solipse 3w.o. / v.p.3
1522. Seglavi TOP MODEL 1w.o. Najlepsze Baby / v.p.1 Best Baby
1523. Seglavi TATUUM O’NEAL 2w.o. / v.p.2
Kl.szczeniąt / Puppy
1524. Seglavi CELESTIA 1w.o.,Najlepsze Szczenię / ex.1,Best Puppy
1525. Seglavi COSMIC GIRL 2w.o. / ex.2
1526. Seglavi SHE’S SO SUEDE nieobecna / absent
Kl.Pośrednia /Intermediate
1527. APHRA HONEY ELI nieobecna/ absent
Kl.Otwarta / Open
1528. ZONA Aspekt Poland 1dosk.,CWC,Res.CACIB / ex.1.,CAC,Res.CACIB
Kl.Championów / Champion
1529. Melany Vazska Kaskada 1dosk.,CWC,CACIB,NAJLEPSZA SUKA / ex.1,CAC,CACIB,BOS
14.03.2010 KWPR (CAC) w Jarosławiu / National Dog Show in Jarosław PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
PSY / MALES :
Kl. Młodzieży / Junior
290. Seglavi JAMIROQUAI 1dosk.,Zwycięzca Młodziezy,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy / Junior Winner, Best Junior in Breed, BOB
Junior Champion of Poland
291. Alta Carya TYMON nieobecny / absent
SUKI / FEMALES :
Kl.pośrednia / Intermediate
292. Seglavi FCI GIRL FROM IPANEMA 1dosk.,CWC,NDSwR / ex.1,CAC,Best Female
kl.Otwarta / Open
293. Seglavi FCI Skintastic - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
Klubowa Wystawa Terrierów (CAC) we Włocławku / Terriers Club Show in Włocławek PL.
Sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
PSY / MALES :
Kl. Młodzieży / Junior
151. MEFELI Medrofa 3dosk. / ex.3
152. Rottriver’s WALK In the RAIN 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior,Młodzieżowy Zwycięzca Klubu / ex.1, Junior Winner,Best Junior,Junior Club Winner
153. Seglavi JAMIROQUAI 2dosk. / ex.2
Kl.Otwarta / Open
154. Aspekt Poland FCI ZEFIR 1dosk.,CWC / ex.1.CAC
Kl.Championów / Champion
155. MULTICH Yoghi’s Seal DOMINO 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Klubu / ex.1,CAC,Best Male, Club Winner
SUKI / FEMALES :
Kl.Baby
156. Seglavi TATUUM O’NEAL - w.o.2 / v.p.2
157. Seglavi SHE’S SO SUEDE - w.o.1 ,Najlepsze Baby,Najlepsze Baby w Rasie / v.p.1,Best Baby,Best Baby in Breed
Kl.Pośrednia / Intermediate
158. Aspekt Poland FCI ZONA - 2dosk. / ex.2
159. Seglavi GIRL FROM IPANEMA - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
Kl.Otwarta / Open
160. Seglavi SKINTASTIC - 1dosk.,CWC,NDSwR,Zwycięzca Klubu,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Female,Club Winner, BOB
Kl.Championów / Champion
161. MULTICH RAMAYA Magor - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) w Rzeszowie / International Dog Show In Rzeszów PL
Sędzia / judge Ms Viva Maria Soleckyj - Szpunar PL
PSY / MALES :
Kl.młodzieży / Junior
864. Seglavi JAMIROQUAI - Zwycięzca Młodzieży ,Najlepszy Junior ,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner, Best Junior, BOB
865. Seglavi SIGNATURE - 2dosk. / ex.2
866. Alta Carya TYMON - nieobecny / absent
Kl.pośrednia / Intermediate
867. Tribun’s YOU’RE on the LINE WILSON - 1dosk.,CWC,CACIB, NDPwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Male
Kl.Otwarta / Open
868. Kullehus IMPRESSIVE - 1dosk.,CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
Kl.Championów / Champion
869. FUZIK zo Sengetova - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
SUKI / FEMALES :
Kl.Pośrednia / Intermediate
870. Seglavi GIRL FROM IPANEMA - 1dosk.,CWC, Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
Kl.Otwarta / Open
871. Uniquecottage GOLD ROSIE - 1dosk.,CWC,CACIB,NDSwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
872. Seglavi SKINTASTIC - 2dosk. / ex.2
08.11.2009 MWPR (CACIB) w Kielcach / International Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Ms Krystyna Opara PL
psy / males :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Jamiroquai - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner,Best Junior,BOB
Seglavi FCI Signature - 2dosk / ex.2
Seglavi FCI Jekyll&Hyde - 3dosk. / ex.3
Seglavi FCI Soundtrack - 4dosk. / ex.4
Kl.Otwarta / Open class Seglavi FCI Reuters News Photo - 2dosk. / ex.2
suki / females :
kl.Pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Ganja - 1dosk.CWC / ex.1,CAC
kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 1dosk.CWC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
08.11.2009 MWPR (CACIB) w Poznaniu / International Dog Show in Poznań PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
psy / males :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Jekyll&Hyde - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Młodzieżowy Zwycięzca Polski'09 / ex.1,Junior Winner,Best Junior,Junior Winner of Poland'09
suki / females :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Sapphire Royal - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Młodzieżowy Zwycięzca Polski'09 / ex.1,Junior Winner,Best Junior,Junior Winner of Poland'09
kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 1dosk.,CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
09.10.2009 Światowa Wystawa Psów Rasowych w Bratysławie nSłowacji / World Dog Show in Bratislava SK
sędzia / judge Mr Pavol Seman SK
psy / males :
kl.Szczeniąt / Puppy class Seglavi FCI Jekyll&Hyde - 1w.o. Puppy Winner / v.p.1,Puppy Winner
kl.Otwarta / Open class Tribuns Sky's The Limit - dosk. / ex.
kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - dosk. / ex.
suki / females :
kl.Championów / Champion Ramaya Magor - dosk. / ex.
08.10.2009 Międzynarodowa Wystawa Terrierów (CAC) w Bratysławie na Słowacji / International Terriers Show Interra in Bratislava SK
sędzia / judge Mr Peter Machetanz D
psy / males :
kl.Szczeniąt / Puppy class Seglavi FCI Jekyll&Hyde - 1w.o.Interra Puppy Winner'2009 / v.p.1,Interra Puppy Winner'2009
kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 2dosk.,Res.CAC / ex.2,Res.CAC
suki / females :
kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 4dosk. / ex.4
04.10.2009 KWPR (CAC) w Rybniku / National Dog Show in Rybnik PL
sędzia / judge Mr Andrzej Pławiński PL
psy / males :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Soundtrack - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,Best Junior
suki / females :
kl.Pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Ganja - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
04.10.2009 KWPR (CAC) w Nowym Dworze Mazowieckim / National Dog Show in Nowy Dwór Mazowiecki PL
sędzia / judge Ms Małgorzata Zakrzewska PL
suki / females :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Sapphire Royal - 2dosk. / ex.2
kl.Otwarta / Open Seglavi FCI Sweet N'Sour - 2dosk. / ex.2
13.09.2009 KWPR (CAC) w Świętochłowicach / National Dog Show in Świętochłowice PL
sędzia / judge Mr Marek Trębala PL
psy / males :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Soundtrack 2dosk. / ex.2
suki / females :
kl.Pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Ganja - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
06.09.2009 KWPR (CAC) w Przemyślu / National Dog Show in Przemyśl PL
sędzia / judge Ms Katarzyna Nitka PL
psy / males :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Signature - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie ,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner,Best Junior,BOB
06.09.2009 KWPR (CAC) we Włocławku / National Dog Show in Włocławek PL
sędzia / judge Mr Andrzej Pławiński PL
suki / females :
kl.Młodzieży / Junior class Seglavi FCI Sapphire Royal - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,Best Junior
kl.Otwarta / Open Seglavi FCI Sweet N'Sour - 1dosk.,NDSwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,Best Female,BOB
06.09.2009 MWPR ''Dracula Dog Show'' (CACIB) w Targu-Mures w Rumunii / International ''Dracula Dog Show'' in Targu-Mures RO
sędzia / judge Mr Sandor Szabo HU
psy / males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CAC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
suki / females :
Kl.Championów / Champion Rihanna Magor - 1dosk.,CAC,CACIB,NDSwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Female ,Champion of Romania
05.09.2009 MWPR ''Dracula Dog Show'' (CACIB) w Targu-Mures w Rumunii / International ''Dracula Dog Show'' in Targu-Mures RO
sędzia / judge Ms Maite Gonzalbo E
psy/males :
Kl.Championów / Champion Tribun's Sky'The Limit - 1dosk.CAC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB, Champion of Romania
05.09.2009 Klubowa Wystawa Terrierów (CAC) w Targu-Mures w Rumunii / Terrier Club Show in Targu-Mures RO
sędzia / judge Mr Andras Korozs HU
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CAC,NDPwR,Zwycięzca Klubu Terriera'09,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,Terrier Club Winner'09,BOB
30.08.2009 MWPR (CACIB) w Debreczynie na Węgrzech / International Dog Show in Debrecen HU
sędzia / judge Mr Torsten Himmrich D
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CAC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB, Champion of Hungary
suki/females :
Kl.Championów / Champion Rihanna Magor - 1dosk.,CAC,CACIB,NDSwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
29.08.2009 MWPR (CACIB) w Debreczynie na Węgrzech / International Dog Show in Debrecen HU
sędzia / judge Mr Lokodi Zsolt RO
psy/males :
Kl.Championów / Champion Tribun's Sky'The Limit - 1dosk.CAC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
23.08.2009 MWPR (CACIB) w Wels w Austrii / International Dog Show in Wels A
sędzia / judge Ms Gitti Schwab LUX
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 2dosk.Res CACA / ex.2 Res.CACA
suki/females :
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 1dosk.,CAC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,Zwycięzca Rasy,Centennial Winner ÖKV / ex.1.,CAC,CACIB,Best Female,Centennial Winner ÖKV , BOB
22.08.2009 MWPR (CACIB) w Wels w Austrii / International Dog Show in Wels A
sędzia / judge Mr Harri Lehkonen FIN
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 2dosk.Res CACA / ex.2 Res.CACA
suki/females :
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 3dosk. / ex.3
21.08.2009 MWPR (CACIB) w Wels w Austrii / International Dog Show in Wels A
sędzia / judge Mr Erwin Deutscher A
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 2dosk.Res CACA / ex.2 Res.CACA
suki/females :
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 2dosk.Res.CACA / ex.2 Res.CACA
09.08.2009 KWPR (CAC) w Użgorodzie na Ukrainie / National Dog Show in Uzhhorod UA
sędzia / judge Mr Sergiy Kazakov UA
psy/males :
Kl.Championów / Champion Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,BOB,Champion of Ukraine
08.08.2009 MWPR (CACIB) w Użgorodzie na Ukrainie / International Dog Show in Uzhhorod UA
sędzia / judge Ms Galyna Kalinichenko UA
psy/males :
Kl.Championów / Champion Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.,CWC,CACIB,NDPwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Male
26.07.2009 KWPR (CAC) w Będzinie / National Dog Show in Będzin PL
sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
psy/males :
kl.szczeniąt / puppy class Seglavi FCI Soundtrack - 1w.o.,Najlepsze Szczenię w Rasie / 1v.p.,Best Puppy in Breed
25.07.2009 Krajowa Wystawa Terrierów (CAC) w Koszalinie / National Terriers Show in Koszalin PL
sędzia / judge Mr Aleksander Waszkowski
suki/females :
kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Goddess Of The Wind - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,Best Junior in Breed
19.07.2009 KWPR (CAC) w Nowym Sączu / National Dog Show in Nowy Sącz PL
sędzia / judge Ms Maria Zasada PL
suki/females :
kl.otwarta / open class Seglavi FCI Sweet N'Sour - 1dosk.,CWC,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Female,BOB
05.07.2009 KWPR (CAC) w Gorzowie Wielkopolskim / National Dog Show in Gorzów Wielkopolski PL
sędzia / judge Ms Dorota Kuczyńska - Standełło PL
suki/females :
kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Goddess Of The Wind - 2dosk. / ex.2
05.07.2009 KWPR (CAC) w Ustroniu / National Dog Show in Ustroń PL
sędzia / judge Mr Jan Gajewski PL
psy/males :
kl.szczeniąt / puppy class Seglavi FCI Soundtrack - 1w.o.,Najlepsze Szczenię w Rasie / 1v.p.,Best Puppy in Breed
suki/females :
kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1,Junior Winner,Junior Champion of Poland
27-28.06.2009 MWPR (CACIB) w Krakowie / International Dog Show in Kraków PL
sędzia / judge Mr Rafael De Santiago PRI
psy/males :
Kl.pośrednia / intermediate Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.,CWC,CACIB,NDPwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Male
suki/females :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży / ex.1,Junior Winner
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 1dosk.,CWC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Female,BOB,Interchampion
14.06.2009 KWPR (CAC) w Lublinie / National Dog Show in Lublin
sędzia / judge Ms Dorota Kuczyńska - Standełło PL
psy/males :
Kl.otwarta / open Yoghi's Seal Special Edition For Seglavi - 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,BOB, Champion of Poland
31.05.2009 KWPR (CAC) w Słupsku / National Dog Show in Słupsk PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
suki/females :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Goddess Of The Wind - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner,Best Junior,BOB
24.05.2009 KWPR (CAC) w Radomiu / National Dog Show in Radom PL
sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
psy/males :
Kl.pośrednia / intermediate Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,BOB, Champion of Poland
suki/females :
Kl.otwarta / open Seglavi FCI Sweet N'Sour - 1dosk./ex.1
16.05.2009 Klubowa (CAC) Wystawa Terrierów w Nowym Dworze Mazowieckim / Terrier Club Show in Nowy Dwór Mazowiecki PL
sędzia / judge Ms Lillian Brown-Lleton DK
psy/males :
Kl.otwarta / open Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Klubu / ex.1,CAC,Best Male ,Terrier Club Winner PL'09
Tribuns Sky's The Limit - 2dosk. / ex.2
suki/females :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja - 2dosk. / ex.2
*****
Kl.otwarta / open Rihanna Magor - 1dosk.,CWC,NDSwR,Zwycięzca Klubu,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Female, Terrier Club Winner PL'09 ,BOB
Seglavi FCI Sweet N'Sour - 4bdb / vg.4
02-03.05.2009 MWPR (CACIB) w Łodzi / International Dog Show in Łódź PL
sędzia / judge Mr Sandor Szabo HU
psy/males :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Gulliver N'Red Elves - 2dosk. / ex.2
suki/females :
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Skintastic - 1dosk.CWC,CACIB,NDSwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
*****
Kl.otwarta / open Seglavi FCI Sweet N'Sour - 3dosk. / ex.3
Seglavi FCI Miss Digital World - 4dosk. / ex.4
02.05.2009 MWPR (CACIB) we Lwowie / International Dog Show in Lvov UA
sędzia / judge Ms Anna Brankovich SRB
psy/males :
Kl.pośrednia / Intermediate Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.CAC,CACIB,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
suki/females :
Kl.Championów / Champion Seglavi FCI Moscow By Night - 1dosk.,CAC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
25-26.04.2009 MWPR (CACIB) w Opolu / International Dog Show in Opole PL
sędzia / judge Mr Bojan Mataković HR
psy/males :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Gulliver N'Red Elves - 2dosk. / ex.2
suki/females :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja 2dosk. / ex.2
*****
Kl.otwarta / open Seglavi FCI Miss Digital World 2bdb / vg.2
26.04.2009 MWPR (CACIB) w Satu - Mare w Rumunii / International Dog Show in Satu - Mare RO
sędzia / judge Mr Christian Stavarache RO
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy /ex.1,CACIB,Best Male,BOB
suki/females :
Kl.Championów / Champion Seglavi FCI You're So Cosmic - 1dosk.,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie/ ex.1,CACIB,Best Female, Champion of Romania
25.04.2009 MWPR (CACIB) w Satu - Mare w Rumunii / International Dog Show in Satu - Mare RO
sędzia / judge Mr Lokodi Csaba Zsolt RO
psy/males :
Kl.pośrednia / Intermediate Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.CAC,CACIB,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1,CAC,CACIB,Best Male
suki/females :
Kl.Championów / Champion Seglavi FCI Moscow By Night - 1dosk.,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CACIB,Best Female,BOB, Champion of Romania
19.04.2009 KWPR (CAC) w Częstochowie / National Dog Show in Częstochowa PL
sędzia / judge Ms Joanna Szczepańska - Korpetta PL
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,BOB Junior
12.04.2009 MWPR (CACIB) w Szilvasvarad na Węgrzech / International Dog Show in Szilvasvarad HU
sędzia / judge Ms Charlott Sandberg S
psy/males :
Kl.otwarta / open Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.CAC,NDPwR,CACIB,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
suki/females :
Kl.otwarta / open Seglavi You're So Cosmic - 1bdb / vg.1
11.04.2009 Klubowa Wystawa Terrierów (CAC) w Szilvasvarad na Węgrzech / Terrier Club Show in Szilvasvarad HU
sędzia / judge Mr Robert Kanas SK
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino 1dosk.CAC,NDPwR,Zwycięzca Klubu Terriera,Zwycięzca Rasy,Najlepszy Niskonożny Terrier Wystawy Klubowej /ex.1,CAC,Best Male, Terrier Club Winner HU'09,BOB,Best Shortlegged Terrier of Club Show HU'09
suki/females :
Kl.pośrednia / Intermediate Moscow by Night Seglavi - 1bdb / vg.1
05.04.2009 KWPR (CAC) w Nowym Dworze Mazowieckim / National Dog Show in Nowy Dwór Mazowiecki PL
sędzia / judge Mr Jaroslav Matyas SK
psy/males :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Gulliver N'Red Elves - 3dosk. / ex.3
suki/females :
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Sweet N'Sour - 2dosk. / ex.2
*****
Kl.Otwarta / Open Seglavi FCI Miss Digital World - 2dosk. / ex.2
20.03.2009 MWPR (CACIB) w Katowicach / International Dog Show in Katowice PL
sędzia / judge Mr Horst Kliebenstein D
psy/males :
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino 1dosk.CWC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy /ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
suki/females :
Kl.młodzieży / junior class Seglavi FCI Ganja 2bdb / vg.2
*****
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Skintastic - 1dosk.CWC,Res.CACIB /
*****
ex.1,CAC,Res.CACIB
Kl.Otwarta / Open Seglavi FCI Sweet N'Sour 3dosk. / ex.3
15.03.2009 KWPR (CAC) w Jarosławiu / National Dog Show in Jarosław PL
sędzia / judge Mr Miroslav Vaclavik CZ
suki / females :
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Skintastic - 1dosk.CWC,NDSwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Female,BOB
15.02.2009 KWPR (CAC) w Bydgoszczy / National Dog Show in Bydgoszcz PL
sędzia / judge Ms Anna Winiarska PL
psy/males :
Kl.szczeniąt / Puppy class Seglavi FCI Gulliver N'Red Elves - 2.wo / 2.very promising
suki / females :
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Miss Digital World - 2dosk. / ex.2
07.02.2009 MWPR (CACIB) w Rzeszowie / International Dog Show in Rzeszów PL
sędzia / judge Mr Andrej Kisliakov BLR
psy / males :
Kl.pośrednia / Intermediate Tribuns Sky's The Limit - 1dosk.CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
*****
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino 1dosk.CWC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy /ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB, Interchampion
suki / females :
Kl.szczeniąt / Puppy class Seglavi FCI Ganja 1 WO,Najlepsze Szczenię / 1 very promising,Best Puppy
*****
Kl.pośrednia / Intermediate Seglavi FCI Skintastic 1dosk. / ex.1
*****
Kl.Otwarta / Open Seglavi You're So Cosmic 1dosk.,CWC,CACIB,NDSwR / ex.1,CAC,CACIB,Best Female, Champion of Poland
Seglavi Moscow By Night 2dosk./ex.2
25.01.2009 KWPR (CAC) w Głogowie / National Dog Show in Głogów PL
sędzia / judge Mr Karel Horak CZ
Kl.otwarta / Open class Moscow By Night Seglavi FCI - 1dosk.CWC / ex.1,CAC
16.11.2008 KWPR (CAC) w Kielcach / National (CAC) Dog Show in Kielce PL
sędzia / judge Ms Aleksandra Sękowska - Miros PL
Kl.otwarta / Open class Tribuns Sky's the Limit - 1dosk.CWC,NDPwR,Zwycięzca Rasy /ex.1,CAC,Best Male,BOB
*****
Kl.Championów / Champion Yes I'm a Zombie Seglavi - 1dosk.,CWC / ex.1.,CAC
*****
Kl.pośrednia / Intermediate Moscow by Night Seglavi -2.dosk. / ex.2
*****
Kl.Otwarta / Open Rainbow Blue Girl Seglavi - bdb / very good
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych(CACIB) z okazji 70-lecia Związku Kynologicznego w Polsce 08-09.11.2008 Poznań PL / International (CACIB) Dog Show in Poznań PL - The Polish Kennel Club's 70th Anniversary Celebration
sędzia / judge Mr Tomasz Borkowski PL
Kl.pośrednia / intermediate Tribuns SKY's the LIMIT -3dosk. / ex.3
*****
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CAC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB , V-ce Winner of Poland '2008
*****
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor - 1dosk.,CAC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, / ex.1,CAC,CACIB,Best Female, Winner of Poland '2008
Klubowa Wystawa Terrierów(CAC) 04.10.2008 Budapeszt,Węgry / Terrier Club Show Budapest,Hungary
sędzia / judge Ms Libuse Ubrova CZ
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY's the LIMIT - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie, Junior Zwycięzca Klubu Węgier'08 & Junior Champion Węgier / ex.1,Junior Winner,Best Junior,Hungarian Terrier Club Junior Winner'08 & Hungarian Junior Champion
*****
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CAC,,Zwycięzca Klubu Terriera Węgier'2008,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Hungarian Terrier Club Winner '2008 & BOB
*****
Kl.otwarta / open Ramaya Magor -2dosk.,Res,CAC /ex.2,Res.CAC
*****
Kl.Championów / Champion Rihanna Magor - 1dosk.,CAC /ex.1,CAC
Europejska (CACIB)Wystawa Psów Rasowych 03.10.2008 Budapeszt,Węgry / Eurodog(CACIB) Show Budapest,Hungary
sędzia / judge Mr Milivoje Urosevic SRB
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY's the LIMIT - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Junior Zwycięzca Europy'08 / ex.1,Junior winner,Best Junior, European Junior Winner'08
*****
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 2dosk.,Res.CAC / ex.2,Res.CAC
*****
Kl.otwarta / open Ramaya Magor - 1dosk.,CAC,Res.CACIB,V-ce Zwycięzca Europy'08 / ex.1,CAC,Res.CACIB, V-ce European Winner '08
*****
Kl.Championów / Champion Rihanna Magor - 2dosk.,Res.CAC /ex.2,Res.CAC
MWPR (CACIB) Champion 28.09.2008 Arad,Rumunia / International (CACIB) Champion Dog Show in Arad,Romania
sędzia / judge Mr Christian Stavarache RO
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CWC,CACIB,NDPwR,Zwycięzca Rasy,Champion Rumunii /ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB, Romania Champion
*****
Kl.Championów / Champion Ramaya Magor -1dosk.,CAC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,Champion Rumunii / ex.1,CAC,CACIB,Best Female, Romania Champion
MWPR (CACIB) O Puchar Transylvanii 27.09.2008 Arad,Rumunia / International (CACIB) Dog Show For the Transylvanian Cup in Arad,Romania
sędzia / judge Mr Roberto Schill RO
Kl.pośrednia / intermediate Yoghi's Seal Special Edition for Seglavi - 1dosk.,CAC,CACIB,Zwycięzca Rasy,Zwycięzca Transylvanii /ex.1,CAC,CACIB,BOB, Transylvanian Cup Winner
Klubowa Wystawa Terrierów(CAC) Warszawa 14.09.2008 / Terrier Club Show (CAC) in Warsaw.Sędzia / judge Mr Zygmunt Jakubowski PL
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY's the LIMIT - 4dosk./ex.4
*****
Kl.pośrednia / intermediate Yoghi's Seal Special Edition for Seglavi - 1dosk.,CWC /ex.1,CAC
*****
Kl.Championów / Champion Yoghi's Seal Domino - 1dosk.,CWC,NDPwR,Zwycięzca Klubu Terriera 2008,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male, Terrier Club Winner '2008 & BOB
*****
Kl.młodzieży / junior Seglavi Sweet N'Sour - bdb / very good
*****
Kl.pośrednia / intermediate Seglavi Moscow by Night 2dosk./ ex.2
*****
Kl.otwarta / open Ramaya Magor - 1dosk.,CWC,NDSwR,Zwycięzca Klubu Terriera '2008 / ex.1,CAC,Best Female, Terrier Club Winner '2008
*****
Kl.Championów / Champion Rihanna Magor - 1dosk.,CWC / ex.1,CAC
KWPR ( CAC) Warszawa 13.09.2008 / National Dog Show in Warsaw.Sędzia / judge Ms Beth Sweigart USA
Kl.młodzieży / junior class Seglavi Sweet N'Sour - 2dosk./ex.2
MWPR (CACIB) Debrecen Węgry 31.08.2008 / International Dog Show in Debrecen Hungary.Sędzia / judge Mr Korozs Gabor HU
Kl.pośrednia / intermediate Yoghi's Seal Special Edition for Seglavi - 1dosk.,CAC,CACIB,Best Male,BOB
*****
Kl.pośrednia / intermediate Seglavi Moscow by Night - 1dosk.,CAC,CACIB / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
MWPR (CACIB) Debrecen Węgry 30.08.2008 / International Dog Show in Debrecen Hungary.Sędzia / judge Ms Kornelija Butrimova LT
Kl.pośrednia / intermediate Yoghi's Seal Special Edition for Seglavi - 1dosk.,CAC,CACIB,Best Male,BOB
MWPR (CACIB) Sopot 09-10.08.2008 / International Dog Show in Sopot.Sędzia / judge Ms Anna Brankovich SER
Kl.młodzieży / junior class Seglavi Sweet N'Sour - 2dosk./ex.2
KWPR (CAC) Włocławek 27.07.2008 / National Dog Show in Włocławek.Sędzia / judge Ms Dorota Kuczyńska - Standełło PL
Kl.młodzieży / junior class Seglavi Miss Digital World - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner,Best Junior,BOB
MWPR (CACIB) Warszawa 11-13.07.2008 / International Dog Show in Warsaw.Sędzia / judge Ms Dorota Witkowska PL
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY's the LIMIT - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży / ex.1,Junior Winner
*****
Kl.pośrednia / intermediate -Yoghi's Seal SPECIAL EDITION for SEGLAVI -1dosk.CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
*****
Kl.otwarta /open class - Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk.,CWC,CACIB,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
*****
Kl.młodzieży / junior class - MISS DIGITAL WORLD Seglavi -2.dosk /ex.2
SWEET' N' SOUR Seglavi - 3dosk. / ex.3
*****
Kl.pośrednia / intermediate -MOSCOW by NIGHT Seglavi -1dosk.,CWC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1.,CAC,CACIB,Best Female
MWPR (CACIB ) Kraków 29.06.2008 / International Dog Show in Kraków.Sędzia / judge Mr Lokodi Csaba Zsolt RO
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY's the LIMIT - 3 dosk./ ex.3
*****
Kl.Pośrednia / Intermediate - Yoghi's Seal SPECIAL EDITION for SEGLAVI - 1 dosk.CWC /ex.1,CAC
*****
Kl.otwarta / Open - Yoghi's Seal DOMINO 1 dosk.CWC, CACIB ,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie , Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
*****
Kl.młodzieży / junior class -MISS DIGITAL WORLD Seglavi - 2 dosk./ex.2
*****
Kl.pośrednia / intermediate - MOSCOW By NIGHT Seglavi - 1 dosk.CWC,Res.CACIB / ex.1.CAC,Res.CACIB
*****
Kl.otwarta / Open - RIHANNA Magor - 1 dosk.,CWC,CACIB,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1,CAC,CACIB,Best Female
KWPR (CAC) Lublin 08.06.2008 /National Dog Show in Lublin.Sędzia / judge Ms Olga Sheritsa MD
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY'S THE LIMIT - 1dosk.,Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie /ex.1,Junior Winner,Best Junior
***
Kl.pośrednia/intermediate Yoghi's Seal DOMINO -1dosk.,CWC,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1.,CAC,Best Male,BOB
***
Kl.pośrednia/intermediate MOSCOW BY NIGHT Seglavi -1dosk.,CWC / ex.1, CAC
***
Kl.otwarta / open RAMAYA Magor -1dosk.,CWC,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1,CAC,Best Female
KWPR (CAC) Płock 11.05.2008 / National Dog Show in Płock.Sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.otwarta / open class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 1dosk.CWC,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,Best Male,BOB
KWPR (CAC) Krosno 11.05.2008 / National Dog Show in Krosno.Sędzia / judge Ms Anna Zwierzyńska PL
Kl.młodzieży / junior class Yoghi's Seal SPECIAL EDITION for SEGLAVI - 1dosk.Zwycięzca Młodzieży,Najlepszy Junior w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1,Junior Winner,Best Junior,BOB
***
Kl.pośrednia / intermediate Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk.CWC,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie / ex.1,CAC,Best Male
***
Kl.Pośrednia / intermediate RIHANNA Magor - 1dosk.CWC / ex.1,CAC
***
Kl.otwarta / open RAMAYA Magor 1dosk.CWC,Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1,CAC,Best Female
MWPR (CACIB) Łódź 03.05.2008 / International Dog Show in Łódź.Sędzia / judge Ms Marina Gerasimova RU
***
Kl.młodzieży / junior class Tribuns SKY'S THE LIMIT - 1dosk , Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1,Junior Winner,Best Junior
***
Kl.pośrednia / intermediate class Yoghi's Seal SPECIAL EDITION FOR SEGLAVI -1dosk,CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC ,Res.CACIB
***
Kl.otwarta / open class Yoghi's Seal DOMINO -1dosk.CWC,CACIB,Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy /ex.1,CAC,CACIB,Best Male,BOB
***
Kl.szczeniąt /puppy class SWEET 'N' Sour Seglavi-1w.o.Najlepsze Szczenię w Rasie /1very promising,Best Puppy
***
Kl.młodzieży /junior class MOSCOW BY NIGHT Seglavi -3dosk./ex.3
MWPR (CACIB) Miskolc / Węgry 26.04.2008 / International Dog Show in Miskolc / Hungary .Sędzia / judge Mr Lokodi Csaba Zsolt RO
***
Kl.pośrednia / intermediate class Yoghi's Seal DOMINO - 1 dosk.CAC , CACIB , Najlepszy Dorosły Pies w Rasie , Zwycięzca Rasy / ex.1 CAC , CACIB , Best Male , BOB
***
Kl.pośrednia / intermediate class RAMAYA Magor - 1 dosk.CAC / ex.1 CAC
MWPR (CACIB) Miskolc / Węgry 27.04.2008 / International Dog Show in Miskolc / Hungary.Sędzia / judge Mr Szabó Sándor H
* * *
Kl.pośrednia / intermediate class Yoghi's Seal DOMINO - 1 dosk.CAC , CACIB , Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,Zwycięzca Rasy / ex.1 CAC , CACIB , Best Male , BOB
***
Kl.pośrednia / intermediate class RAMAYA Magor - 1 dosk.CAC , CACIB , Najlepsza Dorosła Suka w Rasie / ex.1 CAC , CACIB , Best Female
KWPR (CAC) Nowy Dwór Mazowiecki 06.04.2008 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Szczeniąt / Puppy Class SWEET 'N'SOUR Seglavi - 1 wybitnie obiecująca,Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 very promising,Best Puppy
MWPR (CACIB) Katowice 20-22.03.2008 sędzia / judge Ms Patricia Nemirowsky-Alsina ARG
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class Tribuns SKY'S THE LIMIT - 1 wybitnie obiecujący,Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 very promising,Best Puppy
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class RIHANNA Magor - 1 dosk.CWC,Res.CACIB / ex.1,CAC,Res.CACIB
***
Kl.Otwarta / Open Class RAMAYA Magor - 1 dosk.CWC,CACIB,NDSwR,Zwycięzca Rasy / ex.1,CAC,CACIB,Best Female,BOB
KWPR (CAC) Jarosław 09.03.2008 sędzia / judge Ms Katarzyna Nitka PL
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class Tribuns SKY'S THE LIMIT - 1wybitnie obiecujący, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 very promising, Best Puppy
***
Kl.Młodzieży / Junior Class Yoghi's Seal SPECIAL EDITION FOR SEGLAVI - 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, NDPwR, BOB / ex.1, CAC, Best Male, BOB
***
Kl. Pośrednia / Intermediate Class RAMAYA Magor - 1dosk., CWC / ex.1, CAC
***
Kl. Otwarta / Open Class RIHANNA Magor - 1dosk., CWC, NDSwR. / ex.1, CAC, Best Female
MWPR (CACIB) Rzeszów 10.02.2008 sędzia / judge Ms Elżbieta Chwalibóg PL
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class Tribuns SKY'S THE LIMIT - 1wybitnie obiecujący, Najlepsze Szczenię w Rasie / 1 very promising, Best Puppy
***
Kl.Młodzieży / Junior Class Yoghi's Seal SPECIAL EDITION FOR SEGLAVI - 1dosk., Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie / ex.1, Junior Winner, Best Junior.
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, CACIB, NDPwR, BOB/ ex.1, CAC, CACIB, Best Male, BOB
***
Kl.Otwarta / Open Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 1 dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC,Res.CACIB
***
Kl.Młodzieży / Junior Class MOSCOW BY NIGHT Seglavi - bdb / very good.
***
Kl. Otwarta / Open Class RIHANNA Magor - 1dosk., CWC, CACIB, NDSwR. / ex.1, CAC, CACIB, Best Female
RAINBOW BLUE GIRL Seglavi - bdb / very good
MWPR (CACIB) Kielce 17-18.11.2007 sędzia / judge Mr Janusz Opara PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, CACIB, NDPwR/ ex.1, CAC, CACIB, Best Male
***
Kl.Otwarta / Open Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 2 dosk. / ex.2
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class MOSCOW BY NIGHT Seglavi - 1w.o. Najlepsze Szczenię / 1 very promising, Best Puppy
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class RAMAYA Magor - 1dosk., CWC, Res. CACIB / ex.1, CAC, Res. CACIB
***
Kl. Otwarta / Open Class RIHANNA Magor - 1dosk., CWC, CACIB, NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, BOB
MWPR (CACIB) o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej / International Dog Show For The Middle & Eastern European Cup Poznań 11.11.2007 sędzia / Judge Mr Paul Wilkinson GB
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, CACIB, NDPwR, Zwycięzca Polski 2007, Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej 2007 / ex.1, CAC, CACIB, Best Male, Poland Winner 2007, Middle and Eastern European Winner 2007
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class RAMAYA Magor - 1dosk., CWC, CACIB, NDSwR, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Polski 2007, Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej 2007 / ex.1, CAC, CACIB, Best Female, Best of Breed, Poland Winner 2007, Middle and Eastern European Winner 2007
***
Kl. Otwarta / Open Class RIHANNA Magor - 1dosk., CWC, Res. CACIB V-ce Zwycięzca Polski 2007, V-ce Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej 2007 / ex.1, CAC, Res. CACIB V-ce Poland Winner 2007, V-ce Middle and Eastern European Winner 2007
Klubowa Wystawa Terrierów / Terrier Club Show Poznań 10.11.2007 sędzia / judge Mrs Dorota Kuczyńska - Standełło PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk., CWC, NDPwR, Zw. Rasy, Zwycięzca Klubu Terriera'2007/ ex.1, CAC, Best Male, BOB, Terrier Club Winner ' 2007
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class RIHANNA Magor - 1dosk., CWC, NDSwR, Zwycięzca Klubu Terriera'2007 / ex.1, CAC, Best Female, Terrier Club Winner '2007
***
Kl. Otwarta / Open Class RAMAYA Magor - 2dosk. / ex.2
MWPR (CACIB) Wrocław 29.09.2007 sędzia / judge Mr Jaroslav Matyas SK
Kl.Pośrednia / Intermediate Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. CWC CACIB NDPwR Zw. Rasy/ ex.1 CAC CACIB Best Male BOB
***
Kl.Mł. / Junior Class RAMAYA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1 Junior Winner, Best Junior
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 2dosk. res. CACIB / ex.2 res. CACIB
KWPR (CAC) Przemyśl 16.09.2007 sędzia / judge Mr Henryk Stępka PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Mł. / Junior Class RAMAYA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
KWPR (CAC) Radom 15.09.2007 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 1dosk CWC NDPwR / ex.1 CAC Best Male
***
Kl.Mł. / Junior Class RAMAYA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
KWPR (CAC) Warszawa 08.09.2007 sędzia / judge Mr Andrzej Jendrasiak PL
Kl.Mł. / Junior Class PALOMINO Seglavi - 1dosk. / ex.1
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class CINNAMONICA Seglavi 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
MWPR (CACIB) Debrecen WĘGRY / HUNGARY 25.08.2007 sędzia / judge Mrs Ivoniseva Pavlovna RU
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1 dosk CAC, Res. CACIB / ex.1 CAC, Res. CACIB
MWPR (CACIB) Debrecen WĘGRY / HUNGARY 26.08.2007 sędzia / judge Mr Christian Stavarake RO
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. CAC, CACIB, NDSwR / ex.1 CAC, CACIB, Best Female
MWPR (CACIB) Białystok 25-26.08.2007 sędzia / judge Mrs Dorota Witkowska PL
Kl.Mł. / Junior Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi 1 dosk Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class TASTE OF SPLENDOR Seglavi 2.dosk /ex.2
***
Kl.Otwarta / Open Class TIFFANY'S LOVE Seglavi 1dosk. CWC CACIB NDSwR / ex.1 CAC CACIB Best Female
KWPR (CAC) Rzeszów 19.08.2007 sędzia / judge Mr Andrzej Jendrasiak PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, NDPwR / ex.1 CAC, Best Male
***
Kl.Mł. / Junior Class RAMAYA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Nowy Sącz 22.07.2007 sędzia / judge Mrs Anna Zwierzyńska PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Best Junior, Junior Winner
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
MWPR (CACIB) Warszawa 7-8.07.2007 sędzia / judge Mrs Viva Maria Soleckyj Szpunar PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
PALOMINO Seglavi - 2.dosk / ex.2
YES I'M A ZOMBIE Seglavi 3.dosk / ex.3
***
Kl.Otwarta / Open Class TASTE OF SPLENDOR Seglavi 2.dosk /ex.2
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
MWPR (CACIB) Kraków 23-24.06.2007 sędzia / judge Mrs Ewa Pyrchała PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
YES I'M A ZOMBIE SEGLAVI - 2 dosk / ex.2
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 2 dosk ./ ex.2
KWPR (CAC) Lublin 10.06.2007 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Mł. / Junior Class Yoghi's Seal DOMINO - 1dosk. Zw. Rasy, Najlepszy Junior, Zwycięzca Młodzieży / ex.1 BOB, Best Junior, Junior Winner
YES I'M A ZOMBIE SEGLAVI - 2 dosk / ex.2
***
Kl.Otwarta / Open Class TASTE OF SPLENDOR Seglavi - 1 dosk CWC NDPwR / ex.1 CAC, Best Male
***
Kl.Pośrednia / Intermediate Class VAMPIRE COCKTAIL Magor - 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
MWPR(CACIB) Leszno 2-3.06.2007 sędzia / judge Mr Piotr Król PL
Kl.Otwarta / Open Class TSUNAMI WAVE Seglavi 3dosk. / ex.3
KWPR(CAC) Radom 20.05.2007 sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.Mł. / Junior Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 1dosk. Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner, Best Junior BOB
MWPR (CACIB) Łódź 5-6.05.2007 sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.Otwarta / Open Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, CACIB, NDPwR / ex.1 CAC, CACIB, Best Male
***
Kl.Mł. / Junior Class RIHANNA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Otwarta / Open Class VAMPIRE COCKTAIL Magor - 3dosk. / ex.3
KWPR (CAC) Lublin 22.04.2007 sędzia / judge Mrs Anna Winiarska PL
Kl.Mł. / Junior Class YES I'M A ZOMBIE Seglavi - 1dosk. Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior / ex.1 Junior Winner, Best Junior
***
Kl.Pośrednia / Intermediate REUTERS NEWS PHOTO Seglavi - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
***
Kl.Otwarta / Open Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, NDPwR, Zwycięzca Rasy / ex.1 CAC, Best Male, BOB
***
Kl.Mł. / Junior Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
MWPR (CACIB) Katowice 16-18.03.2007 sędzia / judge Mrs Annuka Paloheimo FIN
ex.2
Kl.Otwarta / Open Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, CACIB, NDPwR / ex.1 CAC, CACIB, Best Male
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class RIHANNA Magor - 1wo / 1 Very Promising
***
Kl.Mł. / Junior Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży Najlepszy Junior / ex.1 Junior Winner Best Junior
***
Kl.Pośrednia / Intermediate KISS ME QUICK Seglavi 2 dosk. / ***
Kl.Otwarta / Open Class VAMPIRE COCKTAIL Magor - 1dosk. CWC Res. CACIB / ex.1 CAC Res. CACIB
KWPR (CAC) Jarosław 10-11.03.2007 sędzia / judge Mr Piotr Król PL
Kl.Pośrednia / Intermediate REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, NDPwR Zwycięzca Rasy / ex.1 CAC, Best Male BOB
***
Kl.Pośrednia / Intermediate REUTERS NEWS PHOTO Seglavi - 2dosk / ex.2
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class RIHANNA Magor - 1wo / 1 Very Promising
***
Kl.Mł. / Junior Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży Najlepszy Junior / ex.1 Junior Winner Best Junior
KWPR(CAC) Bydgoszcz 10-11.02.2007 sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.Mł. / Junior Class ROOSEVELTINA Seglavi - ?
***
Kl.Pośrednia / Intermediate KISS ME QUICK Seglavi - 2dosk / ex.2
KWPR (CAC) Rzeszów 04.02.2007 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Pośrednia / Intermediate REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk CWC, NDPwR Zwycięzca Rasy / ex.1 CAC, Best Male BOB
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 1wo / 1 Very Promising
***
Kl.Pośrednia / Intermediate VAMPIRE COCKTAIL Magor - 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
MWPR (CACIB) Kielce 18-19.11.2006 sędzia / judge Mr Calin Simu RO
Kl.Mł. / Junior Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży Najlepszy Junior Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner Best Junior BOB
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class CINNAMONICA Seglavi 1wo / 1 Very promising
YOU'RE SO COSMIC Seglavi - 2wo / 2 Very Promising
***
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Pośrednia / Intermediate VAMPIRE COCKTAIL Magor - 1dosk. CWC CACIB NDSwR / ex.1 CAC CACIB Best Female
***
Kl.Otwarta / Open Class MAGNOLIA Magor - 1dosk. CWC Res. CACIB / ex.1 CAC Res. CACIB
Światowa Wystawa Psów Rasowych / World Dog Show Poznań 9-12.11.2006
sędzia / judge Mr Hans Lehtinen FIN
Kl.Mł. / Junior Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 2doskonały ! V-ce Zwycięzca Świata Młodzieży / excellent 2 V-ce Junior World Winner
***
Kl.Szczeniąt / Puppy Class YOU'RE THE REDWITCH Seglavi - 1wo. Najlepsze szczenię Najlepsze szczenię w Rasie / 1.Very Promising, BEST PUPPY BOB PUPPY
KWPR(CAC) Racibórz 29.10.2006 sędzia / judge Mr Marek Trębala PL
Kl.Otwarta / Open Class TIFFANY'S LOVE Seglavi 1dosk. CWC NDSwR Zwyc. Rasy / ex.1 CAC Best Female BOB
KWPR(CAC) Legionowo 01.10.2006 sędzia / judge Mr Andrzej Pławiński PL
Kl.Szczeniąt / Puppy Class CINNAMONICA Seglavi 1wo Najlepsze szczenię / 1 very promising / Best Puppy
KWPR (CAC) Radom 27.08.2007 sędzia / judge Mrs Aleksandra Sękowska - Miros PL
Kl.Mł. / Junior Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży Najlepszy Junior Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner Best Junior BOB
***
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
KWPR (CAC) Toruń 20.08.2006 sędzia / judge Mrs Małgorzata Zakrzewska PL
Kl.Otwarta / Open Class TSUNAMI WAVE Seglavi 1dosk. CWC NDPwR / ex.1 CAC Best Male
KWPR (CAC) Rzeszów 20.08.2006 sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.Mł. / Junior Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk / ex.1
KWPR (CAC) Krosno 16.07.2006 sędzia / judge Mrs Katarzyna Nitka PL
Kl.Pośrednia / Intermediate TIFFANY'S LOVE Seglavi - 1dosk. CWC NDSwR Zwyc. Rasy / ex.1 CAC Best Female BOB
MWPR (CACIB) Kraków 24-25.06.2006 sędzia / judge Mrs Viva Maria Soleckyj Szpunar PL
Kl.Mł. / Junior Class REVOLVER COOKIE Seglavi - 1dosk Zwyc. Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Mł. / Junior Class RAINBOW BLUE GIRL Seglavi - dosk.2 / ex.2
***
Kl.Mł. / Junior Class VAMPIRE COCKTAIL Magor - 3dosk / ex.3
KWPR (CAC) Lublin 11.06.2006 sędzia / judge Mrs Anna Zwierzyńska PL
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl.Pośrednia / Intermediate TIFFANY'S LOVE Seglavi - 1dosk. NDSwR Zwyc. Rasy / ex.1 Best Female BOB
KWPR(CAC) Radom 21.06.2006 sędzia / judge Mr Zdzisław Ktiliński PL
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwyc. Rasy / ex.1 Junior Winner Best Junior BOB
MWPR(CACIB) Łódź 6-7.05.2006 sędzia / judge Mr Jan Gajewski PL
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 4dosk. / ex.4
KWPR(CAC) Inowrocław 23.04.2006 sędzia / judge Mrs Małgorzata Supronowicz PL
Kl.Pośrednia / Intermediate TSUNAMI WAVE Seglavi - 1dosk. / ex.1
KWPR(CAC) Nowy Dwór Mazowiecki 8-9.04.2006 sędzia / judge Mr Maciej Kozber PL
Kl.Mł. / Junior Class KOPENHAGA Seglavi - 2dosk. / ex.2
MWPR(CACIB) Poznań 06.11.2005 sędzia / judge Mr Torsten Himmrich DE
Kl.Pośrednia / Intermediate MARGERYTKA Magor - 1dosk. CWC Res. CACIB / ex.1 CAC Res CACIB
***
Kl.Otwarta / Open Class MAGNOLIA Magor - 1dosk. / ex.1
KWPR (CAC) Zabrze 09.10.2005 sędzia / judge Mrs Magdalena Kozłowska PL
Kl.Pośrednia / Intermediate MARGERYTKA Magor - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
***
Kl.Otwarta / Open Class MAGNOLIA Magor - 1dosk. CWC NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1CAC, Best Female, BOB
KWPR (CAC) Legionowo 02.10.2005 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Mł. / Junior Class THREE O'CLOCK ROCK Seglavi -
***
Kl.Pośrednia / Intermediate MARGERYTKA Magor - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
***
Kl.Otwarta / Open Class MAGNOLIA Magor - 1dosk. CWC NDSwR, Zwycięzca Rasy / ex.1CAC, Best Female, BOB
KWPR (CAC) Krosno 17.07.2005 sędzia / judge Mrs Magdalena Kozłowska PL
Kl.Szczeniąt / Puppy Class TIFFANY'S LOVE Seglavi - 1.wo / 1 Very promising
***
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
MWPR (CACIB) Warszawa 10.07.2005 sędzia / judge Mr Jacques Le Magnan F
Kl.Szczeniąt / Puppy Class THREE O'CLOCK ROCK Seglavi - 1wo / 1 Very Promising
***
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, CACIB, NDSwR / ex.1 CAC CACIB, Best Female
MWPR (CACIB) Kraków 25-26.06.2005 sędzia / judge Mrs Aneta Sobkowska - Dopierała PL
Kl.Szczeniąt / Puppy Class TOUCH OF PINK Seglavi - 1wo / 1 Very Promising
***
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży / ex.1 Junior Winner
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, Res. CACIB, / ex.1 CAC Res. CACIB
KWPR (CAC) Lublin 12.06.2005 sędzia / judge Mrs Aleksandra Sękowska - Miros PL
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner, BOB
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, NDSwR / ex.1 CAC Best Female
KWPR (CAC) Radom 22.05.2005 sędzia / judge Mrs Anna Zwierzyńska PL
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class TUPCIA Psia Parafia - 1dosk. CWC NDSwR / ex.1 CAC Best Female
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Kielce 15.05.2005 sędzia / judge Mrs Aleksandra Sękowska - Miros PL
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class TUPCIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, NDSwR / ex.1 CAC, Best Female
KWPR (CAC) Lublin 17.04.2005 sędzia / judge Mrs Halina Dmowska PL
Kl.Mł. / Junior Class MARGERYTKA Magor - 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy / ex.1 Junior Winner, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class TUPCIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
***
Kl. Championów / Champion Class RAPSODIA Psia Parafia - 1 dosk, CWC, NDSwR / ex.1 CAC, Best Female
KWPR (CAC) Krosno 18.07.2004 sędzia / judge Mrs Viva Maria Soleckyj - Szpunar PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk., CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy. 2 BOG / ex.1 CAC, Best Female, BOB, 2BOG
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Warszawa 11.07.2004 sędzia / judge Mr Jan Gajewski PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk/ ex.1
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1bdb. / very good.1
MWPR (CACIB) Kraków 26-27.06.2004 sędzia / judge Mr Andrzej Jaworski PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk., CWC, CACIB, NSwR, Zwycięzca Rasy/ ex.1 CAC, CACIB, Best Female, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Lublin 13.06.2004 sędzia / judge Mr Wojciech Myszkowski PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk. / ex.1
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Radom 23.05.2004 sędzia / judge Mr Zdzisław Kitliński PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk., CWC, NSwR / ex.1 CAC, Best Female
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
KWPR (CAC) Kielce 16.05.2004 sędzia / judge Mr Andrzej Jaworski PL
Kl.Pośrednia / Intermediate Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk., CWC, NSwR, Zwycięzca Rasy/ ex.1 CAC, Best Female, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk. CWC / ex.1 CAC
MWPR (CACIB) Warszawa 02-04.05.2004 sędzia / judge Mr Marek Trębala PL
Kl.Młodzieży / Junior Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk. Zwycięzca Młodzieży/ ex.1 Best Junior
KWPR (CAC) Jarosław 07.03.2004 sędzia / judge Mrs Katarzyna Nitka PL
Kl.Młodzieży / Junior Class TUPCIA Psia Parafia- 1dosk. Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy/ ex.1 Best Junior, BOB
***
Kl. Otwarta / Open Class RAPSODIA Psia Parafia - 1dosk., CWC, NSwR / ex.1, CAC, Best Female
coming soon..
Wszelkie prawa zastrzeżone ! Kopiowanie zdjęć i tekstów w całości lub części surowo wzbronione. All rights reserved. Copyright © Kennel Seglavi
Top
|